Mama Lewandowskiego zakochana. Wiemy, kim jest tajemniczy Jacek

26

Każdy wiek jest dobry na miłość, o czym przekonuje się mama Roberta Lewandowskiego - Iwona. Jej wybranek to Jacek Zwoniarski, który ma ciekawą przeszłość.

Mama Lewandowskiego zakochana. Wiemy, kim jest tajemniczy Jacek
Kim jest wybranek mamy Roberta Lewandowskiego? Artysta, właściciel pensjonatu (foto: Instagram)

Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał tego, jak ważna w jego życiu jest rodzina. Bardzo aktywna jest mama Iwona, która często udziela się w mediach społecznościowych. Niedawno zdradziła, że poznała nową miłość i jest w szczęśliwym związku. Jej partner, ma na imię Jacek i jest artystą.

Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu. Pomalutku poddaje się mojej fascynacji tym sportem, jednak świat nie kończy się na piłce. Fakt, że funkcjonuje w innych realiach, bardzo nam pomógł. Patrzył na mnie jak na Iwonę, a nie jak na mamę Roberta - powiedziała Iwona Lewandowska dla "Faktu".

Wybranek Iwony Lewandowskiej to Jacek Zwoniarski, który studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Rzeźby w latach 1979-1984, pod kierunkiem profesora J. Kucza oraz profesora S. Kulona.

Poza rzeźbą, artysta zajmuje się tworzeniem bonsai. Artysta brał udział w licznych wystawach oraz sympozjach w kraju oraz za granicą. Liczne prace znajdują się w wiórach prywatnych oraz są prezentowane w przestrzeni publicznej.

Iwona Lewandowska jest w związku. Gdzie poznała Jacka Zwoniarskiego?

Iwona i Jacek poznali się we wrześniu w Zdrowisku, czyli gospodarstwie turystycznym, który należy do Zwoniarskiego. Obiekt położony jest 35 km od centrum Warszawy, w rezerwacie NATURA 2020, na terenie Puszczy Kampinowskiej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdrowisko jest świetnym miejscem na wyciszenie i naładowanie baterii. Wszechobecna cisza przerywana jest jedynie odgłosami puszczańskich zwierząt. Co ciekawe, w tym miejscu jest nawet problem z połączeniem do internetu.

Zobacz także: To dlatego Bayern i Borussia są poza Superligą. "Panów z Ameryki łatwo skusić pieniędzmi"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić