VDB| 

Marcin Najman nagrał poruszające wideo. Prosi o pomoc

26

Można byłoby o nim mówić wiele, jednak jedno jest pewne - Marcin Najman ma wielkie serce i robi co tylko może, aby swoją popularność wykorzystać w słusznej sprawie. Tym razem aktywnie zaangażował się w pomoc rodzinie, która straciła dach nad głową.

Marcin Najman nagrał poruszające wideo. Prosi o pomoc
Marcin Najman pomaga Pogorzelcom. (Twitter.com)

Marcin Najman to bezwzględnie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego sportu. Chociaż zakończył swoją przygodę z zawodowymi ringami, to z miejsca został jednym z bardziej wpływowych organizatorów gal MMA typu "freak fight". Trzeba jednak docenić, że nie robi tego wszystkiego dla pieniędzy.

Wojownik z Częstochowy ma przede wszystkim wielkie serce. Dochód ze swojej pożegnalnej walki przeznaczył m.in. na leczenie legendy polskiego kick boxingu - Marka Piotrowskiego. Ponadto, regularnie stara się wspierać Tomasza Golloba, który swoją bogatą żużlową karierę zakończył na wózku inwalidzkim.

Marcin Najman pomaga Pogorzelcom

Natomiast w poniedziałek Marcin Najman mocno zaangażował się w pomoc 5-osobowej rodzinie, która straciła dach nad głową. "El Testosteron" udostępnił zbiórkę funduszy na odbudowę domu oraz nagrał specjalne wideo z tej okazji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Moi drodzy, właśnie umieściłem link do zbiórki. Ludziom spalił się dom i trzeba im pomóc. Wszystkie ręce na pokład. Kto ile może, niech pomoże - mówił Marcin Najman.

W opisie zbiórki można przeczytać, że dom, który strawił ogień, nie nadaje się do użytkowania. Rodzina obecnie jest już bezpieczna i ma dach nad głową. Jednakże niedługo będzie zmuszona opuścić mieszkanie komunalne, dlatego ważne jest, aby odbudowa mogła zacząć się jak najszybciej.

To kolejna oddolna akcja społeczna, w którą aktywnie zaangażował się Marcin Najman. Z pewnością nie jest to też ostatnia akcja charytatywna, w której uczestniczy włodarz organizacji MMA-VIP.

Zobacz także: Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC po fatalnej kontuzji. "To nie będzie pożegnalna walka"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić