o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
J.A
|

Protesty w Polsce. Internauci bezlitośni dla Marcina Najmana. Burza na Instagramie

264
Podziel się

Po decyzji Trybunału Konstytucyjnego, od czwartkowego wieczoru w Polsce trwają ogromne protesty kobiet. Swoje stanowisko w tym gorącym temacie zajął Marcin Najman. Jasno opowiedział się po jednej ze stron.

Protesty w Polsce. Internauci bezlitośni dla Marcina Najmana. Burza na Instagramie
Marcin Najman wywołał burzę na Instagramie. Internauci są bezlitośni (Instagram, Instagram)
bDAfoybV

Nie milką echa po kontrowersyjnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie przerwania ciąży z powodu ciężkich wad płodu. Tysiące kobiet wyszło na ulicę, aby walczyć o swoją wolność dokonywania wyborów.

Popularne Polki zjednoczyły się w walce o swoje prawa. Głos zabierają najbardziej wpływowe osoby w naszym kraju.


Jak nasze państwo jest przygotowane do niesienia pomocy kobietom, które zmusi do urodzenia nieodwracalnie uszkodzonych płodów - napisała retorycznie Martyna Wojciechowska.
bDAfoybX

W mediach społecznościowych wrze. Swoją opinię wydał także Marcin Najman, który jasno opowiedział się za Trybunałem Konstytucyjnym. Na Instagramie wrzucił wymowne zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości.

W sieci zawrzało. Większość internautów nie zgadza się z poglądem Najmana i nie zostawia na nim suchej nitki. Wiele komentarzy jest bardzo wulgarnych.

Marcin Najman gotowy na nową pracę

Najman jest w ostatnich dniach bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno zasugerował, że chciałby zostać kierowcą karetki.

bDAfoycd
Myślę, że tam się przydam najbardziej. Ci, którzy ze mną jeździli, wiedzą doskonale, że predyspozycje mam. Coś dla społeczeństwa pozytywnego ode mnie. Nawet nie muszę pobierać za to wynagrodzenia - napisał.

Marcin Najman to weteran sportów walki. Do świata MMA trafił już w 2009 r., gdy na gali KSW przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Później musiał uznać wyższość m.in. Przemysława Salety i Roberta Burneiki. Z organizacją Fame MMA Najman podpisał kontrakt przed rokiem.

bDAfoyce
Zobacz także: Genesis. "Klatka po klatce". Josh Barnett: Mamy co opić z Marcinem
bDAfoycy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(264)
kolodr
3 miesiące temu
nastepny oczekuje pracy i szol w tvp
Magda
3 miesiące temu
nigdy nie grzeszył mądrością dlatego się chłopak bije , szkoda komentować
Milka
3 miesiące temu
Skoro zgadza się z Trybunałem Konstytucyjnym i chce pracować dla społeczeństwa to dlaczego nie zatrudni się jako opiekun dzieci niepełnosprawnych? Najwięcej do powiedzenia mają ci którzy najmniej pomagają...
bDAfoycz
Gość
3 miesiące temu
''weteran sportów walki''to jakiś żart?Chyba weteran worków do bicia.
Seba
3 miesiące temu
Moja dziewczyna przeżyła aborcję musieliśmy usunąć dziecko i nikt naprawdę nie może mówić jak to jest nikomu nie życzę się znalezc w takiej sytuacji bez względu na poglądy. Kobieta przeżyła wtedy dramat i była bez pomocy psycholog tylko prywatnie żeby pomóc jej się pozbierać. To kobiety rodzą i one przechodzą te piekło więc trzeba ich zdanie uszanowac
Najnowsze komentarze (264)
Miki Maslanka
3 miesiące temu
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jak ma swoje to opluc bo nie ma takiego jak ja. A musi. I to jest OK. To tak jak z dzieckiem pomyłka coś poszło nie tak. Ja mogę mieć tylko piękne i zdrowe.WYSKROBAC. Ktoś musi bronić dzieci w łonie matki. Jak można wyskrobać z siebie swoja krew i malenkie ciałko. Co tam dziecko to przecież tylko skrobanka. Idąc w tym kierunku dojdziemy do eutanazji dla starszych ludzi bo też niezaradni życiowo i już nie za piękni,schorowani. Zło powoli toczy większe koło. Dziecko nie czuje i to tylko mój płód,w żadnym wypadku nie człowiek i jest łatwo bo się nie obroni. A staruszek sam tego chciał. Prosił o to. Zagluszanie sumienia na siłę, albo już go nie ma i dlatego nie krzyczy. Nieee prędzej czy później będzie krzyczeć. Dziecko które nie może krzyczeć i staruszek który prosi o eutanazje ma prawo do życia. I nikt nie ma prawa go zabierać . Jesteśmy ludźmi od chwili poczęcia do śmierci.Dziecko w łonie matki jest odrębna jednostka ludzka. I nikt nie ma prawa zabierać mu zycia.,, Bo jeśli ktoś uczyni zle jednemu z tych braci najmniejszych to tak jakby mnie uczynil,,
Edward
3 miesiące temu
Patrząc na niego i jego wypowiedzi to jestem że pełną aborcją
Ppppp
3 miesiące temu
Trzeba usuwać takie płody nie będzie takich neudaczników jak Najman on nawet walkę z cieniem przegra
Tatuator37
3 miesiące temu
Przecież Najman to żaden sportowiec, ludzie drwią z niego.obraza innych by robić szum by było o nim głośno. Bo nic nie osiągną to na tym zarabia
nieduda
3 miesiące temu
Po takiej deklaracji jak nic będzie etat w TVP.
Jancomoto
3 miesiące temu
Brawo Marcin Najman. Moja mama była lekarzem i uratowała wiele zdrowych dzieci przed zabójstwem, odradzając matkom aborcję. Inni lekarze zapewniali w 100 procentach, ze dzieci urodzą się z poważnymi wadami. Diagnostyka nie jest wyrocznią decydujacą o życiu!
Życie
3 miesiące temu
Nie ma się co dziwić że broni zakazu aborcji bo inaczej by się nie urodził. Jego matka od razu gdy się dowiedziała kogo urodzi też chciała usunąć A tu taki żarcik od losu , się nie dało
Uju
3 miesiące temu
Najman, tobie nie wystarczy że jesteś Najmanem?
bDAfoycr
Adik
3 miesiące temu
To już cieńko przędzie jak chce się załapać na kierowcę. Nejman, na karetkę trzeba badania psycho-techniczne. Oj nie dasz rady, nie dasz!!!! Za wiele walk przegrałeś!!! Nie dasz rady!!!!
Cebul 79
3 miesiące temu
Mądrością niegrzes.. Ale on się nie bije to go biją bo to mięka faja
#@!
3 miesiące temu
Brawo panie Marcinie! tak trzymać! Powodzenia i dużo zwycięstw!
zadziwiające
3 miesiące temu
niestety tak traktuja dzieci w ciąży celebrytki i inne miłośniczki wolnego seksu z byle kim, byle gdzie byle jak, byle często
Pyrzyce
3 miesiące temu
watykan mafia ludzi palili. Mordowali według własnego uznania. Zabijaja na całym swiecie. Sieja nienawiść . Konkordatami okradaja kolonie swoje jak sie da. Luther wyzwolił Niemcy. Kto Polsce da niepodległość ?
Hehehe
3 miesiące temu
Marcin Najman ty to chyba jesteś sadomasachistą, przez lata Cię bili w sporcie, a teraz bardzo chcesz żeby Cię opluwali na ulicy
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić