o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
DP
|

Radosław Majdan wspiera żonę po kontrowersyjnym wpisie. "Brawo kochanie"

126
Podziel się

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie wyraziła swoje oburzenie decyzją Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Nie przebierała w słowach. Po jej stronie stanął mąż, Radosław Majdan, który nadal przebywa w szpitalu z powodu zakażenia COVID-19.

Radosław Majdan wspiera żonę po kontrowersyjnym wpisie. "Brawo kochanie"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (Instagram)
bDphxwLF

W czwartek Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie aborcji. Wyrok w praktyce oznacza, że kobiety będą musiały rodzić nawet ciężko zdeformowane płody. Decyzja ta wzbudziła dużo kontrowersji. Polacy i Polki wyszli na ulice, wyrażając sprzeciw.

Wyraziło go też wielu celebrytów, w tym Małgorzata Rozenek-Majdan. W ostatnim czasie gwiazda ma sporo problemów. Od niedzieli wraz z dziećmi jest na kwarantannie, a mąż wylądował w szpitalu. Jej mama jest chora, a córka nie może jej odwiedzić. Nic dziwnego, że w tej sytuacji, dokładając decyzję TK, puściły jej nerwy. Na Instagramie zamieściła bardzo emocjonalny wpis.

bDphxwLH
To, co wydarzyło się wczoraj, jest naturalną konsekwencją tego, co działo się już wcześniej. Cofnięcie refundacji in vitro było jednym z przygotowawczych kroków. Kiedy PiS przeprowadzał zamach na Trybunał Konstytucyjny, wielu z Was myślało: "To mnie nie dotyczy". Wczoraj zobaczyliśmy, że dotyczy. Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie - napisała.

Zwróciła się też do hejterów, przewidując, że tacy się znajdą pod jej wpisem. Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła, że od lat codziennie mierzy się z hejtem i radzi sobie z nim całkiem dobrze. "Zobaczymy, jak Wy będziecie sobie radzić już niedługo z utratą władzy. Pamiętajcie: wahadło mocno wychylone w prawo za jakiś czas proporcjonalnie mocno wybije w lewo!" - dopisała.

bDphxwLN

Celebrytkę pod wpisem wsparło mnóstwo osób ze środowiska. Jej wpis skomentowali m.in. Dawid Woliński, Zofia Zborowska, Hanna Lis oraz Anna Jagodzińska. Nie brakło również komentarza od męża, Radosława.

Brawo kochanie. Jestem z Tobą. Mam nadzieję, że w końcu przy okazji następnych wyborów nasi rozumni rodacy zrozumieją, że to zmierza w naprawę zła stronę i że służą za narzędzia do uprawiania polityki odsuwającej nas od normalnego i wolnego świata - napisał były piłkarz.

Radosław Majdan leży w szpitalu. Trafił tam po tym, jak otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Czuł się na tyle źle, że nie mógł kurować się w domu. Miał nienaturalny kaszel, stan podgorączkowy oraz apatię. Antybiotyk mu nie pomagał. Teraz jego stan zdrowia poprawił się.

bDphxwLO
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: gol-marzenie w Katarze. Cudowna przewrotka na wagę wygranej
bDphxwMi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(126)
celebryt_nie
miesiąc temu
Nie rozumiem, nie trawię fascynacji celebrytami, nie lubię lansu na siłę...ale wpis Pani Małgorzaty - mistrzostwo świata ;)
jaa
miesiąc temu
Gośka poszła po bandzie ....BRAWO
Zbyszek
miesiąc temu
Brawo pani Małgorzato.Popieram w całej rozciągłości.
bDphxwMj
111
miesiąc temu
Brawo nic dodać nic ująć
Jupi
miesiąc temu
Hehe dobre.
Najnowsze komentarze (126)
alias77
miesiąc temu
Sorry, a nawet jeśli podejmą decyzję o aborcji, to nienarodzone dziecko samo wyparuje z macicy? Medycznie i psychologicznie niedoszła matka będzie musiała zmierzyć się z syndromami po utraconej ciąży, ale o tym już nikt nie mówi. Trzeba myśleć.
pielęgniarki
miesiąc temu
To co pani Majdan nastolatki idą na imprezę alkohol, seks, póżniej ciąża i płód do kanalizacji - to pani popiera, to po co pani mówi o invitro.
psycholog
miesiąc temu
Nie zachwycajcie się tą panią Majdan , jej wypowiedzi są niewiarygodne. Niech się określi, bo raz jest za kampanią in vitro , a następnie za aborcją. Za aborcją są nastolatki z niektórych domów- należy ich uczyć seksualizmu , a nie aborcji. Majdanowa sprzeda wszystko.
Ewa
miesiąc temu
pani Małgorzato nie jestem pani fanką ale szacun za ten wpis i odwagę w wyrażaniu poglądów.Uklon.
cozażal
miesiąc temu
Wpis już tajemniczo zniknął.. szczerze wątpię, że autorka doszła do trafnego wniosku, że był na poziomie dna den, raczej przekalkulowała, że może się jej opłacać.. został zastąpiony peanami na temat służby zdrowia i znowu wszyscy mlaskają z zachwytem nad tą rodzinką, która sprzedała już chyba wszystko
Wstyd
miesiąc temu
Nie rozumiem Tej Pani, rozumiem sposób na zarabianie pieniędzy. Ale raz za życiem ( kampania in vitro ), a teraz za aborcją ? WSTYD !!!
Asia
miesiąc temu
Mały Henryczek do Małgoni: - Mamusiu, kochasz mnie? M: Tak synku, jestes najpiekniejszy i najwspanialszy! - A gdybym sie urodził bez raczki, to tez bys mnie kochała? M: ....?
Ania
miesiąc temu
Coż, jesli dla tej pani zycie dziecka to zarzadzanie c***.... brak slow
bDphxwMb
Kurtka Alina
miesiąc temu
Będzie tak jak w Indiach samotne kobiety z dziećmi które musiały urodzić. Te dzieci to oszpecone dzieci z deformacjami aż się płakać chce. Samotne, smutne kobiety bez pomocy innych. Tego chcecie.
mmm
miesiąc temu
Dno!!!!!
Emerytka
miesiąc temu
Szacunek dla p. Małgorzaty Majdan
Dziwex
miesiąc temu
Jestem za aborcją NIKT nie będzie i mowil co mam zrobic
vice versa
miesiąc temu
Hm. A nie jest tak, ze jedyna ćpa, którą ty , Małgosiu możesz zarządzać , to twój mąż?
anka
miesiąc temu
Żadna normalna kobieta nie chce zabic swego dziecka, nawet jesli jest chore. Odnosze wrażenie,że to męzczyźni kobiety podpuszczja, aby to zrobiły., bo nie chca płacić alimentów lub wychowywać chore dziecko. Tak im wygodniej.Seks bez konsekwencji z kim popadnie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić