VDB| 
aktualizacja 

Marcin Najman dosadnie skomentował Galę Mistrzów Sportu. "Jest szansa, że Robert Lewandowski powie coś po polsku"

500

Nie trzeba było długo czekać na komentarz Marcina Najmana po Gali Mistrzów Sportu. 41-latek dobitnie wyraził swój zawód zajęciem przez Igę Świątek 2. miejsca. Co więcej, zawodnik mieszanych sportów walki nawiązał do ostatnich gal z udziałem zwycięzcy, czyli Roberta Lewandowskiego.

Marcin Najman dosadnie skomentował Galę Mistrzów Sportu. "Jest szansa, że Robert Lewandowski powie coś po polsku"
Marcin Najman (Instagram)

Marcin Najman w ostatnich tygodniach zwykł komentować wszystkie najważniejsze wydarzenia w Polsce. Niezależnie czy były to imprezy typowo sportowe, czy wydarzenia społeczne, często zawierał w nich głos. Tak też się stało przy okazji Gali Mistrzów Sportu, na której ogłoszono najlepszych polskich sportowców w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego".

Znany polski wojownik ze swoim komentarzem czekał dosyć długo, ponieważ aż do ogłoszenia 2. miejsca w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Jednak jak już zawarł głos to zrobił to w sposób bardzo dobitny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
- Kurczę, myślałem, że wygra Iga, ale niestety. Ale słuchajcie, jest szansa na to, że Robert Lewandowski, w końcu, w końcu po odebraniu nagrody, powie coś po polsku. To też jest jakiś mały plus - skomentował Marcin Najman.

Jak widać Marcin Najman nie ukrywał swoich sympatii. Co ciekawe, warto zauważyć, że po raz kolejny w ostatnim czasie w swoich wypowiedziach broni zachowania polskich wartości. Wcześniej zasłynął m.in. z obrony Jasnej Góry.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Sergio Ramos bez koszulki. A w tle pada... śnieg!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić