DKP| 
aktualizacja 

Marcin Najman już wie, na co przeznaczy pieniądze, których... jeszcze nie ma

44

Dzieje się przed galą Fame MMA 8! Marcin Najman oskarża "Don Kasjo" o pomówienia. Na Instagramie już ogłosił, na co przeznaczy pieniądze, które rywal będzie musiał mu za te słowa wypłacić.

Marcin Najman już wie, na co przeznaczy pieniądze, których... jeszcze nie ma
Marcin Najman (Instagram)

Już w sobotę 21 listopada w Łodzi odbędzie się gala Fame MMA 8. Karta walk zapowiada się niezwykle emocjonująco, a jedną z najciekawszych rywalizacji będzie ta pomiędzy Marcinem Najmanem a Kasjuszem Życińskim, zwanym "Don Kasjo".

W niedzielę odbyła się konferencja prasowa z uczestnikami, którzy mieli okazję do konfrontacji. Najman i Życiński nie darzą się wielką sympatią i nie ukrywali do siebie niechęci w trakcie konferencji.

Kontrowersje wzbudziłą wypowiedź Don Kasjo w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim. Słowa te wywołały burzę, bowiem rywal Najmana insynuuje, że ten jakiś czas temu miał romans z inną uczestniczką Fame MMA.

Najman angażuje się w różne tematy, nie będę już mówił, bo ja od nich stronię, ale jednego jestem ciekaw. Czy jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5, to czy też by się tak wypowiadał przeciwko kobietom, tak jak robi to teraz - powiedział Życiński.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Póki co Marcin Najman do tematu podszedł dość spokojnie w social mediach. Opublikował na Instagramie tylko fotkę, w której poinformował o tym, na co przekaże pieniądze, które "będą zasądzone jego rywalowi za pomówienia". Zawodnik ma zamiar je przekazać na rehabilitację Marka Piotrowskiego oraz rehabilitację Tomasza Golloba.

Wiadomo już, że Marcin Najman złoży pozew. - To jest, k***a, podłość... Uderzył w moją rodzinę. Prawnicy już piszą pozew, złożę go najprawdopodobniej w tygodniu po walce. Jeszcze nie wiem, na jaką kwotę dokładnie, prawdopodobnie ok. 50-100 tysięcy złotych - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Co więcej, Najman ma ponoć dowody na to, że to nieprawda. Podczas wspomnianej gali miała towarzyszyć mu... żona.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Maria Szarapowa szykuje formę na święta
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić