aktualizacja 

Marcin Najman ostrzega swojego przeciwnika. Wymowne słowa sportowca

17

Wielkimi krokami zbliża się pożegnalna walka Marcina Najmana w MMA. 41-latek jest pewny siebie i nie ma respektu przed najbliższym rywalem - Szymonem Wrześniem.

Marcin Najman ostrzega swojego przeciwnika. Wymowne słowa sportowca
Marcin Najman ostrzega swojego przeciwnika. Wymowne słowa sportowca (Instagram, Instagram)

To ma być pożegnalna walka Marcina Najmana. Zawodnik nie chciał kończyć kariery po skandalu, jakim zakończyła się gala Fame MMA 8. Walka z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim miała zostać rozegrana na zasadach boksu. Obalenie, a następnie wyprowadzone kopnięcie sprawiło jednak, że Marcin Najman został zdyskwalifikowany, a potem wykluczony z dożywotnio z Fame MMA. 

Najman postanowił zorganizować walkę na swoich zasadach i przede wszystkim w formule MMA, w której czuje się obecnie najlepiej. W mediach pojawiało się wielu kandydatów, między innymi znany piłkarz Piotr Świerczewski, jednak ostatecznie wybrano Szymona Września, popularnego "Taxi Złotówę".

Czy mam szansę z nim wygrać? Jestem pewien, że pokonam Najmana. Powiem więcej, zrobię to w efektowny sposób. Ja mam zamiar spełnić oczekiwania widzów i wygrać to starcie - podsumował swoje starcie na gali MMA-VIP "Taxi Złotówa".

Najman pewny siebie. Zapowiada twarde lądowanie

Marcin Najman sumiennie przygotowuje się do pożegnalnej walki i zapewnia, że nie boi się swojego najbliższego rywala. "Złotówa dostał skrzydeł i odleciał... Momentami gada jak kaznodzieja. Twarde lądowanie już 13 lutego" - napisał w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gala organizowana przez Marcina Najmana odbędzie się w sobotę 13 lutego. Cena PPV na VIP-MMA w przedsprzedaży wynosi 15,50 zł, w dniu gali 19,50 zł.

Zobacz także: Burza po przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego. Wojciech Maksymowicz i Michał Szczerba komentują
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić