o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
VDB
|

Szalony pomysł "Taxi Złotówy". W jego taksówce mogą dziać się nieprzyzwoite rzeczy

2
Podziel się

Szymon Wrzesień w przestrzeni internetowej zasłynął jako "Taxi Złotówa". Najpopularniejszy taksówkarz w sieci w programie "The Champ & The Coach" przyznał jednak, że obecnie zawiesił ten biznes. Chodzi mu po głowie pewien nieprzyzwoity pomysł z udziałem... społeczności LGBT.

Szalony pomysł "Taxi Złotówy". W jego taksówce mogą dziać się nieprzyzwoite rzeczy
Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień (YouTube.com)
bDJWKxqt

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Najpopularniejszy taksówkarz w Polsce, czyli Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień przyznał, że obecnie nie działa jako taksówkarz. Przyszły rywal Marcina Najmana na gali MMA-VIP wyznał w programie "The Champ & The Coach" na Kanale Sportowym, że jego plany zawodowe pokrzyżowała pandemia COVID-19.

Aktualnie przez tego "świrusa" zrobiłem sobie przerwę. Powiem szczerze, że teraz się nie opłaca - powiedział Szymon Wrzesień.
bDJWKxqv

Jak się okazuje, mimo zawieszenia działalności taksówkarskiej samochód "Taxi Złotówy" może niedługo mieć nowe wykorzystanie. W branży pornograficznej funkcjonuje "Fake Taxi" i jak się okazuje przyszły rywal Marcina Najmana myśli, aby pójść z biznesem w tym kierunku.

Chodziło mi to po głowie. Może jakaś "tęczowa" edycja. Teraz to jest w modzie. Na pewno będzie milusio - wyznał "Taxi Złotówa".

Szymon Wrzesień przyznał również, że nie udało mu się odpowiednio wykorzystać popularności taksówkarza. Zawsze wszystko chciał zrobić sam, przez co cierpiała efektywność pracy. Dlatego teraz poważnie myśli nad zmianą branży.

bDJWKxqB
Jeździłem sam. Miałem pomysły, aby spróbować to rozwinąć. Jednak nie udało mi się tego zrobić. Nie miałem wtedy odpowiedniej wiedzy, aby z jednej taksówki zrobić korporację i szczerze mówiąc teraz się cieszę. To jest bardzo trudna branża. Nie chcę z tym wiązać przyszłości zawodowej. Wolałbym to traktować jako hobby - podsumował swoją przygodę z taksówką Szymon Wrzesień.

Czy w takim razie po gali MMA-VIP możemy spodziewać się, że "Taxi Złotówa" wejdzie w nową branżę? Z pewnością popularność jego osoby byłaby dobrym startem do zaistnienia w gałęzi erotycznej. O tym, w którym kierunku pójdzie kariera Szymona Września najpewniej dowiemy się po walce z Marcinem Najmanem, która odbędzie się 13 lutego 2021 roku.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Paulina Piątek na rajskich wakacjach. Widoki zachwycają
bDJWKxqC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJWKxqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Kijanek
2 miesiące temu
Sprzedałeś się Najmanowi i taka prawda. Brak honoru i zasad. Obys się udławił ta kasą od niego.
Hallo
2 miesiące temu
Niech robi nowe projekty. Nie warto sie zatrzymywac w miejscu .
Najnowsze komentarze (2)
Kijanek
2 miesiące temu
Sprzedałeś się Najmanowi i taka prawda. Brak honoru i zasad. Obys się udławił ta kasą od niego.
Hallo
2 miesiące temu
Niech robi nowe projekty. Nie warto sie zatrzymywac w miejscu .
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić