o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Marcin Najman prowokuje w sieci. Wrzucił dwa wymowne zdjęcia

7
Podziel się

Marcin Najman jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Przy okazji walki Jacka Murańskiego, 42-latek wspomniał o swojej bitwie z Przemysławem Saletą.

Marcin Najman prowokuje w sieci. Wrzucił dwa wymowne zdjęcia
Marcin Najman prowokuje w sieci. (Instagram)
bESUTpSd

To Marcin Najman a nie Arkadiusz Tańcula miał być pierwszym rywalem Jacka Murańskiego w formule MMA. Aktor w ostatniej chwili dostał jednak propozycję walki na FAME MMA 12, na której zastąpił kontuzjowanego syna - Mateusza. Koniec końców starszy z rodu Murańskich dostał solidny "łomot" od Tańculi.

Marcin Najman nie ukrywa swojej niechęci do Murańskiego. Zawodnicy mieli zmierzyć się na drugiej edycji Elite Fighters. Podpisali kontrakty, jednak po konfrontacji z rywalem "El Testosteron" stwierdził, że nie stoczy z nim pojedynku, a tym bardziej na gołe pięści, które według niego są w Polsce w nielegalne.

bESUTpSf
Murański nie pokazał nic, kompletnie nic. Jeśli chodzi o jakiekolwiek umiejętności związane ze sportami walki, nie było nic - podkreślał sportowiec z Częstochowy po FAME MMA 12.

Najman jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazał zdjęcia Murańskiego oraz... Przemysława Salety, z którym walczył kilka lat temu. W obu przypadkach mogliśmy zauważyć mocno "obitą twarz". - Nie takim się łomot spuszczało… - napisał Najman.

"El Testosteron" wraca do klatki

Najman w ostatnim - w ramach swojej organizacji MMA-VIP - pokonał przez nokaut znanego z "Chłopaków do wzięcia" Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego. W 2022 roku ponownie zobaczymy go w klatce.

bESUTpSl
Wracam, ale nie mogę powiedzieć, kiedy, bo nie pozwalają mi na to zapisy kontraktowe. Nie będzie to moja organizacja, ale gościnny występ w innej. Mogę jedynie potwierdzić, że wracam na początku przyszłego roku - ujawnił Najman w rozmowie z Radiem Zet.
Zobacz także: "Wie, jaka jest prawda". Wiceminister odpowiada Tuskowi
bESUTpSG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Opk
2 dni temu
Serio gość wrzucił zdjęcie Salety z ich walki jak dostał wciry od niego, i to dwa razy i jeszcze piszę nie takich się obijało 😁 nawet starszy Muranski by obił chociaż walczyć nie potrafi ale ma charakter , którego nie ma Najman
Seba
4 dni temu
Pisanie oNajmanie o sportowcu to tak jak pisanie o Czeskim morzu
Pollocek
4 dni temu
Najman, zaproś mnie na galę to za darmo z tobą zawalczę i sklepie ci facjate
bESUTpSH
Rysio
4 dni temu
No faktycznie, pokonał Ryśka, niech przypomni od kogo dostał w pape i niech wrzuci zdjęcia jak wtedy wyglądał. Wielki mi zawodnik
Nico.
5 dni temu
Śmiechu warty jest ten Naj.... Man.
Spizu
5 dni temu
Wiele pracy i wysiłku wkłada pan wte walki. Proszę się nie przejmować zbędnymi komentarzami
szarpac szynk...
5 dni temu
Najman idz na granice i bron ojczyzny? vhidz Ja wiem....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić