Marcin Najman rapuje. Obok jego żona. Musisz to zobaczyć

21

Już w piątek Marcin Najman wróci do klatki po kilkumiesięcznej przerwie. Przed galą nagrał klip, zapowiadający wielkie emocje. Jak mu poszło?

Marcin Najman rapuje. Obok jego żona. Musisz to zobaczyć
Marcin Najman zamienił się w rapera (Instagram)

Trudno wyliczyć ile razy Marcin Najman kończył sportową karierę. W lutym, po porażce z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem zarzekał się, że był to jego ostatni raz. Wielkie pieniądze sprawiały jednak, że sportowiec z Częstochowy nie zamierza rezygnować z walk w MMA.

Podczas jego najbliższej walki rywalem będzie ostatecznie Ryszard "Szczena". To bohater programu "Chłopaki do wzięcia", po udziale w którym zyskał ogromną popularność. W ostatnim czasie jest o nim głośno z powodu awantury, po której zostało zabrane mu dziecko.

Sportowiec i piosenkarz w jednym

Najman sumiennie przygotowuje się do walki w MMA. Niedawno pokazał także swoje umiejętności muzyczne. Na kilka dni przez galą pojawił się w sieci klip, który zapowiada trzecią odsłonę gali MMA VIP. W teledysku oprócz Najmana pojawiła się między innymi jego żona Julita.

"To jest ten moment, to jest ten czas, wkrótce w klatce zobaczysz nas (...). Wielkie szaleństwo na MMP VIP 3, wejdą do klatki nie będzie miękkiej gry" - śpiewa "El Testosteron".

Gala MMA-VIP 3 zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się już 29.10.2021. Transmisja tylko w systemie PPV.

Zobacz także: Alarmujący sondaż WP dla PO. Mamy komentarz z partii
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić