Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Ryszard "Szczena" Dąbrowski przerywa milczenie. "Boję się wyjść na ulicę, bo chcą mnie ubić"

298
Podziel się:

Boję się wyjść na ulicę, bo chcą mnie ubić - mówi w rozmowie z o2.pl Ryszard "Szczena" Dąbrowski. Znany z programu "Chłopaki do wzięcia" odpowiada o wydarzeniach związanych z zatrzymaniem przez policję. Co dalej z walką z Marcinem Najmanem?

Ryszard "Szczena" Dąbrowski przerywa milczenie. "Boję się wyjść na ulicę, bo chcą mnie ubić"
Ryszard "Szczena" przerywa milczenie! (Facebook)

Kilka dni temu policja zatrzymała Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego za rzekome pobicie matki swojego dziecka. Był pod wpływem alkoholu. Znany z programu "Chłopaki do wzięcia" niedługo zawalczy z Marcinem Najmanem. Teraz w rozmowie z o2.pl, 38-latek odpiera wszystkie zarzuty.

Nie było żadnego pobicia. Była zwykła awantura, trochę wypiliśmy i wdaliśmy się w dyskusję. Mieszkamy w bloku, sąsiedzi nie są przychylni i zadzwonili na policję. Byliśmy pod wpływem alkoholu, dlatego zabrali nam nasze dziecko. Zbadali je i nie wykryli żadnych nieprawidłowości - tłumaczy.

Po całym zdarzeniu Ryszard Dąbrowski został zatrzymany. Jego partnerka trafiła do szpitala, a dziecko do rodziny zastępczej. Dąbrowski twierdzi, że już niedługo dziecko wróci do rodzinnego domu.

To jest oczernianie mnie. Ludzie zaczęli wypisywać, że dziecko ma połamane żebra. To wszystko nieprawda. Dziecko zostało zabrane tylko dlatego, że w tamtym momencie nie było dla niego opieki - broni się "Szczena".

Po ostatnim incydencie "Szczena" boi się o swoje zdrowie. Doszło nawet do tego, że przestał wychodzić z domu.

Boje się wyjść na ulicę, bo chcą mnie ubić. My nic złego nie zrobiliśmy. Każdy się przecież ku*** kłóci. Ja muszę czasami odreagować. Teraz nie mogę nawet wyjść na balkon i zapalić papierosa, bo ludzie się patrzą. Ja zwykły chłopak mogę zarobić duże pieniądze, a oni muszą zapier*** wiele lat. Ludzie mówią, że jestem najgorszy. Przecież każdy może kiedyś pójść siedzieć do więzienia - dodaje.

"Szczena" nie rozumie Najmana

Po całym zdarzeniu pojawiły się informacje, że walka pomiędzy Marcinem Najmanem a Ryszardem "Szczeną" stoi pod znakiem zapytania. Podobno mieli wycofać się różni sponsorzy. Sam zainteresowany dementuje te informacje. Pojawił się jednak jeden problem.

Zdziwiło mnie to, że Marcin zaraz po moim aresztowaniu zaczął wypisywać różne rzeczy w internecie i nagrywać filmiki. Wyglądało to głupio. Nie wycofali się sponsorzy, tylko moi trenerzy, którzy przygotowywali mnie do walki. Zresztą, wcale im się nie dziwię, jak przeczytali te wszystkie brednie na mój temat - tłumaczy.

Ryszard Szczena jest w trakcie poszukiwania nowych trenerów, aby solidnie przygotować się do walki. Gala MMA-VIP 3 odbędzie się 29 października.

Zobacz także: Co za gol w Polsce! Można oglądać godzinami (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(298)
agnes
9 miesięcy temu
Szczena poszukuje trenerów a mize pracy niech poszuka i zacznie opracować skoro jest taki uczciwy i tylko zbłądził:):)
Roman
9 miesięcy temu
To po co piliście, jak się nie umie pić to się nie każdy miał trudne dzieciństwo, zamiast myśleć żeby dziecko miało lepiej niż wy, to się upijają.
Ansol
9 miesięcy temu
Obydwoje są siebie warci, w tym wszystkim to dziecka tylko szkoda.
Big
9 miesięcy temu
Proponuję. Do programu. Taniec z gwiazdami. Lub Mam Talent.. Żenada..
Milena123
10 miesięcy temu
Awantura awantura , ale przy dziecku trzeba być trzezwym. Zwykła kłótnia to nie była skoro wezwano policjie.Ryszard to twoje życie , ale raczej twój wróg to nie ludzie tylko alkohol .Znim trzeba walczyć.
Becia
10 miesięcy temu
To teraz takie indywidua są /autorytetami/ i wzorem dla młodzieży ? Wstyd i poruta !!!
Real
10 miesięcy temu
Telewizja płaci patologi ciężkie pieniądze a oni czują się nietykalni i robią z siebie ważniakow a ci w ,,rolnik,, upokarzają innych
aaa
10 miesięcy temu
trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) daj sobie spokój z zf trw mają bardzo fajny system okradania nowych ( bhp ma klucze )najpierw kopiują klucze do mieszkania po 3 miesiącach pozbywają się ciebie , pół roku pzniej masz okradzione mieszkanie nie do udowodnienia ze to ktos z trw zf geninialny sposob nikt nigdy sie nie kapnie ze to trw zf w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow
PGR
10 miesięcy temu
Szczena pójdziesz do tańca z gwiazdami i zapomną Albo zostań królem życia ewentualnie Rolnik szuka żony jak się rozwiedziesz
Fan
10 miesięcy temu
Najman że szczeną będą walczyć??? Ja pierdziele to już do takich rzeczy dochodzi żeby się pokazać. Sport ten schodzi na psy . Za chwilę będą meneli z pod sklepów zbierać i puszczać do klatki żeby się gryźli!!!! Nie lepiej puścić ich do "Tańca z gwiazdami" jako para też potanczą sobie.
Z.D
10 miesięcy temu
Każdy może się schlać, zrobić karczemną awanturę, kogoś pobić, siedzieć w więzieniu... .Każdy może swoim zachowaniem zarobić na nienawiść sąsiadów. No, może. Ale na szczęście nie każdy to robi. Tylko wyjątkowe zera. Ale gdy zera zaczynają wierzyć w swoją wartość ... .To budzi grozę.
Prawy obywate...
10 miesięcy temu
Oglądacie rolników bez szkół , priorytetów i z tzw marginesu i dajecie im zarobić kasę jaką trudno zarobić wykształconemu człowiekowi tak krótkim czasie. Zamiast omijać takich ludzi to jeden z drugim myślą że są normalnymi ludźmi i później odbija palma do głowy bo ich pieniądze niosą przez tą młodzież która wpłaca pieniądze za transmisje tych walk. Słabe jest to
Miśka
10 miesięcy temu
Żona wylądowała w szpitalu a on uważa, że nic się nie stało.
UA.Mokot
10 miesięcy temu
Na poczucie bycia nekanym czy obserwowanym w tym kraju, czeka tylko psychuszka i psychotropów garść. Przy zgloszeniach tylko drwiny i szydera.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić