Marcin Najman szykuje niespodziankę dla fanów. Odkrył pierwszą kartę

47

Marcin Najman definitywnie zakończył karierę sportową i teraz realizuje się w organizowaniu gal. Kolejna już w kwietniu. Były zawodnik MMA zdradził już jeden ważny szczegół.

Marcin Najman szykuje niespodziankę dla fanów. Odkrył pierwszą kartę
Marcin Najman na konferencji przed galą MMA-VIP (Instagram.com)

Marcin Najman stał się jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. 41-latek najlepsze lata kariery miał już za sobą, jednak w ostatnich dwóch latach stoczył kilka ciekawych walk. Jego pożegnanie odbyło się podczas lutowej gali MMA-VIP, którą Najman sam zorganizował. Lepszy od zawodnika z Częstochowy okazał się jednak Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.

Gala MMA-VIP okazała się sukcesem, dlatego Najman skupi się w nadchodzących miesiącach na organizowaniu kolejnych eventów.

Najbliższa gala odbędzie się już za miesiąc. W środę Najman odkrył pierwszą kartę i przedstawił dwóch uczestników, którzy zmierzą się ze sobą w jednej z walk. Dla fanów jest to spore zaskoczenie, gdyż do klatki MMA wejdzie... uczestnik programu "Rolnik szuka żony".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kisiel w MMA. Znamy jego rywala

Mateusz Kisiel był jednym z najbardziej kontrowersyjnych i jednocześnie charyzmatycznych uczestników popularnego programu. Do debiutanckiej walki przygotowuje się już od dłuższego czasu, a jego aktualna sylwetka może robić wrażenie.

Rywalem Kisiela będzie Adrian Cios, który ma już za sobą debiut w MMA-VIP. Cios to trener personalny, który cieszy się coraz większą popularnością w mediach społecznościowych. W lutowej walce jednogłośną decyzją sędziów przegrał jednak z Tomaszem "Fit Dzik” Łomnickim. Teraz ma okazję na pierwszy triumf w MMA.

Zobacz także: Kto będzie kolejnym rywalem Mameda Chalidowa? Wielkie nazwiska w głowach włodarzy KSW
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić