Marcin Najman zapowiada wielki hit. Tajemniczy wpis sportowca

18

Marcin Najman od kilku lat zajmuje się organizowaniem imprez w sportach walki. W 2022 roku zapowiada wielki hit. Internauci mają swoje pomysły.

Marcin Najman zapowiada wielki hit. Tajemniczy wpis sportowca
Marcin Najman zapowiada wielki hit. Tajemniczy wpis sportowca (Instagram)

Najman znalazł sposób na siebie i od kilku lat organizuje różne gale. W poważne "buty" organizatora Marcin Najman wszedł w 2018 roku. Chciał wypełnić PGE Narodowy organizując tam Narodową Galę Boksu. Walczyli tam między innymi Artur Szpilka, Izu Ugonoh, Mariusz Wach, Rafał Jackiewicz czy Ewa Piątkowska.

W 2020 roku stworzył organizację MMA-VIP, której jest współwłaścicielem. Odbyły się już trzy edycje gali, a na tym nie koniec. Jak szumnie zapowiada Najman, w 2022 roku roku odbędzie się wielki "event", jakiego w Polsce jeszcze nie było.

W strukturach zawodowego boksu i MMA w naszym kraju jestem niemal od samego początku. Licencję zawodowego boksera zdobyłem w 2001 roku. Znam ten biznes (boks, MMA) jak tylko kilka osób w Polsce i powiem wam… Że do najgłośniejszej walki w historii naszego kraju dojdzie w 2022 roku - napisał Najman.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kto zawalczy w hitowej walce?

Tajemnicy wpis Marcina Najmana odbił się szerokim echem. Internauci wymieniają różne nazwiska, które mogą pojawić się na gali. Wiele mówi się o możliwej walce Najmana z Jackiem Murańskim, jednak wymienia się także powrót do Polski Tomasza Adamka.

Zobacz także: Najnowszy sondaż. Złośliwy komentarz Czarzastego
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić