o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Mariola Gołota daje radę Lechowi Wałęsie. Poszło o żart u Kuby Wojewódzkiego

77
Podziel się

Słowa Lecha Wałęsy o Andrzeju Gołocie w TVN-ie nie spodobały się żonie byłego pięściarza. W mediach społecznościowych Mariola Gołota napisała, co myśli o wystąpieniu byłego prezydenta RP.

Mariola Gołota daje radę Lechowi Wałęsie. Poszło o żart u Kuby Wojewódzkiego
Lech Wałęsa na kanapie u Kuby Wojewódzkiego w TVN-ie (YouTube)
bErJaZHF

Niedawno Lech Wałęsa był gościem na słynnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego w TVN-ie. Dziennikarz i były prezydent RP poruszyli wiele tematów. Często Lech Wałęsa nie gryzł się w język. Tak było chociażby w przypadku Andrzeja Gołoty, legendy polskiego pięściarstwa.

W trakcie programu Kuba Wojewódzki zapytał Lecha Wałęsę o jego idoli. Były prezydent wymienił: papieża Jana Pawła II, mistrza szachów Garriego Kasparowa oraz Muhammada Aliego.

bErJaZHH

"A Gołota?" - dopytał dziennikarz. "On powinien dostać Nobla, bo nie chciał walczyć. Pokojowego Nobla" - odpowiedział Lech Wałęsa. Było to nawiązanie do walki Gołoty z Mikem Tysonem, gdy Polak po drugiej rundzie nie wyszedł do dalszej konfrontacji z Amerykaninem.

Słowa Lecha Wałęsy odbiły się szerokim echem. Jeden z internautów zapytał żonę polskiego pięściarza na Instagramie, co sądzi o takich słowach byłego prezydenta. "Pani Mariolu ostatnio u Kuby Wojewódzkiego gościem był Lech Wałęsa, zasugerowali, że Andrzej powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla, bo nie wyszedł do walki... Andrzej zasługuje na większy szacunek" - napisał.

Odpowiedź Marioli Gołoty była mocna. "Uważam że były prezydent nie powinien uczestniczyć w programach rozrywkowych, szczególnie tych, których celem jest wyśmiewanie osób nieobecnych oraz rubaszne dowcipy" - napisała żona Andrzeja Gołoty, pouczając tym samym Lecha Wałęsę.

bErJaZHN

Obecnie Andrzej i Mariola Gołota mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Pięściarz zakończył już profesjonalną karierę. Na zawodowym ringu stoczył 52 pojedynki. Wygrał 41 z nich, w tym 33 przez nokaut.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
bErJaZIi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
doradca
2 miesiące temu
Lechu nie ma pieniędzy więc dlaczego nie gra w lotto przecież tak mu dawniej dobrze szło :)
o tu a
2 miesiące temu
Nikt tak "pięknie" nie sprzedał kolegów jak Bolek.
HerrFlick
2 miesiące temu
Lechu jest już od lat żałosny. Szkoda.
bErJaZIj
Mike
2 miesiące temu
Bardzo słusznie Mariolka, bardzo słusznie ale za delikatnie. Do prostackich ćwoków należy walić po ślepiach ich językiem żeby zrozumieli. Zaręczam, że prostak śrubokręt z wózka akumulatorowego nie zrozumiał nic z Twojego przekazu. Pozdrawiam serdecznie.
8787
2 miesiące temu
Przepraszam swoją rodzinę i wszystkich Polaków , że społecznie poświęciłem setki godzin uczestnicząc w 2 kampaniach wyborczych, czym w jakimś stopniu przyczyniłem się do wystawienia na wyżyny tego zakamuflowanego wtedy nikczemnika
Rtp
2 miesiące temu
Pamiętam ten noc, czekanie na walkę, i ten wstyd i niedowierzanie i rozczarowanie, i to zażenowanie jak uciekał do szatni a ludzie na niego jedzenie rzucali i nawet kubki z napojami leciały, ale się wstydziłem za tego człowieka
Bolo wedkarz ...
2 miesiące temu
Panie, a ja wtedy biere srubokret i ide na ryby...
kultura
2 miesiące temu
A Kubuś później zaprosił go na casting jako widza?
Miłego dnia
2 miesiące temu
Co by nie mówić to Pan Gołota jednak uciekł z tego ringu. Przy wyjściu tylko kilka hot dogów zaliczył z całej walki :-) Osobiście myślę, że dzięki Panu Lechowi bardzo możliwe, że nie wyglądamy jak Ukraina a nasze dzieci obowiązkowo nie mają Rosyjskiego w szkole. Pozdrawiam Pana Jarosława, który tak walczył, że nawet nie zasłużył na internowanie jak jego brat i tysiące Polaków.
kkkkkkkkk1
2 miesiące temu
Boże... O czym ja czytam. Trzeba naprawdę przystopować z tym internetem.
Przykre
2 miesiące temu
Czy prezydent Bolek musiał aż tak nisko upaść na kozetkę u Kubusia.
ben1
2 miesiące temu
No już dr Wałęsa na takie chałtury się pisze ? Noblista , pisarz , wykładowca .. biznes miał zakładać
Diagnoza
2 miesiące temu
Z własnego doświadczenia powiedział. Esbecy wymyślili "magdalenkę", potem zorganizowali dla gawiedzi "okrągły stół", a jemu przypisali rolę obalacza komuny, kiedy ona ma się całkiem dobrze do dziś.
bErJaZIb
Pol
2 miesiące temu
Gołota? Kto to jest? To ten tchórz, co ucieka z ringu?! WSTYD!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić