o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Zakaz stadionowy, a dyskwalifikacja. Marcin Najman kpi z Fame MMA

6
Podziel się

Po walce z Don Kasjo Marcin Najman dożywotnio został zdyskwalifikowany przez federację Fame MMA. Emocje opadły, ale były pięściarz postanowił je podgrzać, prowokując Fame MMA w mediach społecznościowych.

Zakaz stadionowy, a dyskwalifikacja. Marcin Najman kpi z Fame MMA
Marcin Najman (YouTube)
bErIZhOZ

Na tą walkę wszyscy czekali z wypiekami na twarzy. Miał być wielki pojedynek w oktagonie, a zakończyło się skandalem. Marcin Najman "nie wytrzymał" wcześniejszych prowokacji Don Kasjo i złamał przepisy podczas walki.

Najpierw obalił przeciwnika (za co dostał ujemny punkt), a później kopnął Kasjusza Życińskiego. Sędzia nie miał wyjścia i musiał przerwać pojedynek, który miał odbyć się na zasadach bokserskich. Don Kasjo i Najman zaczęli się obrażać, musiała interweniować ochrona.

bErIZhPb

Oliwy do ognia dolał trener Najmana, Damian Herczyk, który był agresywny wobec trzymanego przez ochroniarzy Kasjusza Życińskiego i ciągnął go za nogę. Po badaniach okazało się, że noga Don Kasjo jest poważnie kontuzjowana.

"Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić! Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach. Tu nie zadziałał żaden "instynkt". To była zwykła ucieczka od walki" - napisali przedstawiciele Fame MMA, a później dożywotnio zdyskwalifikowali Najmana z udziału w organizowanych przez nich wydarzeniach. Zdyskwalifikowany został także trener Najmana.

Mimo że od tej gali minęło już pół roku, Marcin Najman nie zapomniał o dyskwalifikacji Fame MMA. Co więcej, znów podgrzał atmosferę i na swoim Instagramie zaczepił federację.

bErIZhPh
Mam pytanie do Fame-MMA, dostałem od państwa dożywotnią dyskwalifikacje. Czy to obejmuje również zakaz stadionowy? Mam propozycje zapowiadania w ringu dwóch Freak Fightów podczas gali Szpilka vs Różański i nie wiem co odpowiedzieć... Mogę? Na żużel w Częstochowie też bym chciał choć z raz pójść... - napisał na swoim Instagramie Marcin Najman.

Wpis byłego pięściarza nie do końca spodobał się internautom. Ci sugerowali, że Marcin Najman nie pogodził się z dyskwalifikacją przez Fame MMA i dlatego ponownie "odgrzał" ten temat.

bErIZhPi
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
bErIZhPC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Moby dick
2 miesiące temu
On jest ....... ........ ...... .......
Wilk
2 miesiące temu
Wcześniej był na dnie to teraz dokonał odwiertu. Żenada
Kingstar
2 miesiące temu
Z Najmana nie ma po co kpić ponieważ leżącego się nie kopie !.Sam z siebie znowu zrobi pośmiewisko !
bErIZhPD
zmęczony
2 miesiące temu
Żenada i wezystko
Józia
2 miesiące temu
Pała zwykła
Tag
2 miesiące temu
To dno jest
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić