Mayweather zarobił fortunę. Zaskakujące słowa po walce z Loganem Paulem

23

Floyd Mayweather Jr powrócił do ringu. Choć jego walka z gwiazdą YouTube'a nie znalazła rozstrzygnięcia, były bokser zainkasował sporą sumkę za ten występ. "To były łatwe pieniądze" - tak brzmiał najczęściej powtarzający się komentarz w sieci. Mayweather tymczasem po walce nie krył zaskoczenia postawą rywala.

Mayweather zarobił fortunę. Zaskakujące słowa po walce z Loganem Paulem
Walka Mayweather-Paul trwała 8 rund. Zwycięzcy nie ogłoszono, ale nie ulega wątpliwości, że przewagę miał Mayweather (Getty Images)

W nocy z niedzieli na poniedziałek do ringu powrócił wielki Floyd Mayweather Jr. Jego walka nie była jednak zwyczajna, bo rywalem byłej gwiazdy boksu był youtuber Logan Paul. 18 lat młodszy i ponad 15 kilogramów cięższy celebryta nieźle sobie poczynał w ringu z byłym zawodowcem.

Ostatecznie Mayweather nie znokautował rywala. Walka odbyła się na pełnym dystansie. Zwycięzcy nie wyłoniono, było to tylko starcie towarzyskie. Za to pieniądze, które obaj za to zarobili, są ogromne. Mówi się, że Mayweather za swój powrót do ringu zainkasował 100 milionów dolarów.

Był lepszy niż myślałem. Naprawdę mnie zaskoczył. Dobra robota - chwalił Logana Paula były mistrz.

Sam youtuber był też z siebie zadowolony. - Nie chcę, żeby ktokolwiek mówił, że coś jest niemożliwe. Fakt, że tu jestem, że walczyłem z jednym z najlepszych bokserów wszech czasów, dowodzi, że wszystko jest możliwe - mówił.

Choć była to tylko walka towarzyska, wzbudziła sporo emocji. Większość odnosiła się jednak do tego, że to "łatwe pieniądze" do zarobienia dla obu uczestników.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Walkę śledzili też aktualne gwiazdy boksu, na czele z Saulem Alvarezem. Od komentarza nie mógł się powstrzymać też LeBron James.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: KSW 61. Karolina Owczarz w ekstazie po zwycięstwie. Zdradziła plany na drugą połowę roku
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić