Mierzy 225 centymetrów i chce podbić MMA. Na razie błyszczy w sieci

4

Fani sportu mogli zobaczyć w oktagonie już wiele charakterystycznych osób. Tym razem ochotę na pokazanie możliwości w sportach walki ma Julius Charles. 28-latek mierzy aż 225 centymetrów.

Mierzy 225 centymetrów i chce podbić MMA. Na razie błyszczy w sieci
Julius Charles w czasie treningu (Instagram, The_GiantJulius)

Julius Charles pochodzi z Tanzanii, a jego przydomek to Julius the Giant. W mediach społecznościowych prezentuje nagrania, które mają udowodnić, że jego atutami w oktagonie mogą być nie tylko długie ręce i nogi, ale również siła i koordynacja ruchowa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Profil jednego z najwyższych mężczyzn na świecie nie jest jeszcze bardzo popularny, ale stopniowo rozrasta się i zdobywa coraz większy rozgłos. Aktualnie Julius Charles ma ponad 26 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Gdziekolwiek byłem, ludzie patrzyli na mnie ze zdumieniem. Wiele szkół odrzucało moje zgłoszenie z powodu mojego wzrostu. Myśleli, że będę przeszkadzał w zajęciach właśnie dlatego, że mam nietypowe ciało - wspomina 28-letni mężczyzna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Julius Charles marzy nie tylko o popularności w swoim kraju Tanzanii, ale również chce zdobyć rozpoznawalność w innych krajach. Początkowo jego pasją stało się aktorstwo, a następne kroki zamierza postawić w sportach walki. Szlifuje już swoje umiejętności przed debiutem w MMA.

Pieniądze zarobione dzięki aktorstwu i sportowi chce przeznaczyć na pomoc rodzinie. Julius ma sześcioro rodzeństwa. Zdecydowanie różni się od swoich braci oraz sióstr i zgodnie z opowieściami jego matki, już w wieku 10 lat był najwyższą osobą w rodzinie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Federacje poszukują coraz bardziej charakterystycznych wojowników, których zadaniem jest przyciągnięcie zainteresowania. Dlatego Tanzańczyk nie powinien narzekać na brak propozycji walk. Część jego filmów wygląda na wyreżyserowane, dlatego o prawdziwych umiejętnościach Juliusa będzie można przekonać się dopiero w pierwszej konfrontacji z przeciwnikiem.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić