Miliony wyświetleń. 10-latek zrobił furorę w kilka sekund

21

Krótkie nagranie z udziałem 10-letniego chłopca zdobyło olbrzymią popularność w mediach społecznościowych. Część oglądających przygląda się filmikowi nawet po kilka razy. Zobaczcie sami ten wyczyn dziecka!

Miliony wyświetleń. 10-latek zrobił furorę w kilka sekund
Niezwykłe zagranie 10-latka z Serbii (Twitter, Twitter)

Miliony młodych ludzi chcą zaistnieć w mediach społecznościowych. Prześcigają się w pomysłach na pokazanie się w sieci jak najszerszemu gronu odbiorców. Dobrze, jeśli przynajmniej wykorzystują w tym celu jakąś nietuzinkową umiejętność lub nadprzeciętną kreatywność.

Pewien 10-latek bawił się na ulicach Belgradu, a towarzyszył mu w tym dziadek. Nagle nestor chwycił za telefon i nagrał, jak młody Serb daje niezwykły pokaz piłkarskich zdolności.

Bohater nagrania popisał się celnym kopnięciem piłki ze środka ulicy do zawieszonego zdecydowanie dalej kosza. Nie wiadomo, ilu potrzebował na to prób, ale zachowanie innych dzieci, które dopiero co uciekają z miejsca nagrania, sugeruje, że trafienie mogło udać się nawet za pierwszym podejściem.

10-latek złapał się za głowę, a strzał do kosza zrobił wrażenie na trzech towarzyszących piłkarzowi koleżankach. Okrzyku radości nie powstrzymał również autor filmu. Później zachwycone były setki tysięcy internautów, którzy przyglądali się filmikowi nawet po kilka razy w mediach społecznościowych.

Tylko na profilu "Out Of Context Football" nagranie zostało obejrzane 6,1 mln razy. Filmik potrzebował około tygodnia na zdobycie potężnej popularności, ale kiedy już tak się stało, jest teraz odtwarzany na całym świecie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Serbii, choć zainteresowanie kibiców bywa wybiórcze. Dużą popularnością cieszą się belgradzkie kluby Crvena Zvezda i Partizan, ale już inne zespoły z ekstraklasy mają problem z zapełnieniem swoich stadionów. Na frekwencję na domowych meczach narzekała też reprezentacja Serbii, która w dobrym stylu awansowała do tegorocznych mistrzostw świata w Katarze.

Nie jest zaskoczeniem, że młody mieszkaniec Belgradu pasjonuje się piłką nożną. Trafienie do kosza z dużej odległości wymaga odrobiny szczęścia, ale bez podstawowych umiejętności byłoby przecież niemożliwe.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić