Trener Legii zaśpiewał. Uszy piekły, ale porwał publikę

2

W czasie zgrupowania Legii Warszawa, jej nowy szkoleniowiec, przeszedł chrzest. Występ Kosty Runjaicia pokazała klubowa telewizja.

Trener Legii zaśpiewał. Uszy piekły, ale porwał publikę
Kosta Runjaić w czasie zgrupowania w Austrii (Twitter)

Niemiec podjął się ambitnego zadania. Po poprzednim sezonie w PKO Ekstraklasie, zdecydował się na przenosiny z Pogoni Szczecin, która zajęła trzecie miejsce, do Legii Warszawa, która znalazła się w dużym dołku. Drużyna ze stolicy Polski potrzebuje zmian, żeby podobnie być topową siłą w polskim futbolu. Zabrał się za ich wprowadzanie Kosta Runjaić.

Pierwsze mecze o stawkę zespołu Kosty Runjaicia już w lipcu. Na razie drużyna jest na zgrupowaniu w Austrii, a jeden z wieczorów przeznaczyła na chrzest nowych postaci w zespole. Jedną z nich jest trener, który nie migał się od występu. Runjaić postanowił wykonać przygotowaną przez siebie piosenkę - zmienił słowa oryginału tak, żeby pasowały do Legii Warszawa.

Trochę zmieniłem słowa. Gramy razem, pracujemy razem - powiedział Runjaić, po czym przystąpił do śpiewu, w którym niewiele się zgadzało. Trener Legii już raczej nie zrobi kariery w przemyśle muzycznym. Umiejętności wokalne Niemca można usłyszeć na nagraniu poniżej.

Piłkarze Legii Warszawa dali się jednak porwać Niemcowi. W refrenie nie tylko pomogli go odśpiewać, ale przystąpili również do wesołego podskakiwania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kosta Runjaić pracuje w Polsce od blisko pięciu lat, ale niezmiennie komunikuje się w językach angielskim i niemieckim. Po takim okresie trudno nazwać jego znajomość języka polskiego nawet podstawową. Postara się on przemówić wynikami zespołu, podobnie jak to było w Pogoni.

Kosta Runjaić dwukrotnie wprowadził szczeciński zespół do europejskich pucharów, ponieważ zajął z nim trzecie miejsce w ekstraklasie. Teraz postara się poprawić grę Legii Warszawa. Wspólna integracja na zgrupowaniu ma procentować już w trakcie sezonu.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić