Mistrz świata porzucił partnerkę tydzień po mundialu. Ujawniła bolesne kulisy

3

Alexis Mac Alister po finale mistrzostw świata 2022 pozował do licznych zdjęć z Camillą Mayan. Kobieta wyznała, że już wtedy serce argentyńskiego piłkarza zostało skradzione przez jej przyjaciółkę.

Mistrz świata porzucił partnerkę tydzień po mundialu. Ujawniła bolesne kulisy
Camilla Mayan w objęciach Alexisa Mac Alistera (Instagram, Camilla Mayan)

Grudzień okazał się intensywnym miesiącem dla Alexisa Mac Alistera. Pomocnik spędził dużo czasu w Katarze, gdzie reprezentacja Argentyny zdobyła wyczekiwane mistrzostwo świata.

Albicelestes mieli co świętować i nie odmówili sobie tej przyjemności ani nad Zatoką Perską, ani po powrocie z mundialu do ojczyzny.

Alexis Mac Alister mógł liczyć na wsparcie Camilli Mayan w czasie mundialu w Katarze. Właśnie z tą kobietą pozował do licznych zdjęć po wygranym meczu z Francją w finale mistrzostw świata. 24-letni piłkarz dzielił z nią jeden z najważniejszych momentów w karierze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Finał mundialu rozegrano 18 grudnia, a już 24 grudnia Alexis Mac Alister porzucił Camillę Mayan. Jak ujawniła argentyńska dziennikarka Marcela Taura, piłkarz zamierzał przerwać relację ze swoją partnerką już wcześniej, ale wstrzymał się z tym do zakończenia mistrzostw świata z powodu jej popularności. Słusznie spodziewał się, że sprawa odbije się echem w mediach.

Alexis Mac Alister szybko znalazł pocieszenie w ramionach następnej partnerki. Tym razem związał się z Alieną Covą, która wcześniej przyjaźniła się z jego poprzednią dziewczyną.

W minionym tygodniu para zadebiutowała wspólnie na weselu innego piłkarza - Lautaro Martineza, a poproszona o komentarz Camilla Mayan postanowiła nie gryźć się w język.

Całe nasze rozstanie to jedna wielka zdrada. Tego, co się wydarzyło, nie mogłam wyśnić sobie w najgorszym koszmarze. Nie mogłam nawet wyobrazić sobie tak wielu złych rzeczy ze strony bliskiej mi osoby - powiedziała porzucona w grudniu Argentynka. Camilla Mayan ma szczególnie złe zdanie o Ailenie Kovie, która odbiła jej mężczyznę.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić