Młody fan zrobił show w przerwie. Uciszył kibiców rywali

7

W poniedziałkowym meczu 31. kolejki angielskiej Premier League doszło do wyczekiwanych derbów Londynu. Crystal Palace podejmowało Arsenal FC. W przerwie spotkania przeprowadzono konkurs dla kibiców, w którym udział wziął młody fan gości. Chłopiec skradł show.

Kibic Arsenalu zrobił show (Twitter)

Walka o czołowe lokaty w lidze angielskiej nabiera rumieńców. Wciąż spore szanse na zajęcie miejsca premiowanego awansem do Ligi Mistrzów ma Arsenal FC.

Londyńczycy w poniedziałek 4 kwietnia mierzyli się z niżej notowanym lokalnym rywalem - Crystal Palace. "Kanonierzy" byli mocno zaskoczeni, gdy w 16. minucie wynik otworzył Jean-Philippe Mateta, a niedługo później na 2:0 podwyższył Jordan Ayew.

W przerwie przeprowadzono konkurs rzutów karnych dla kibiców. Jednym z uczestników był młody fan Arsenalu. Jego zadaniem było pokonanie stojącej w bramce maskotki rywali.

Bezproblemowo udało mu się to zrobić. Następnie zaprezentował "cieszynkę" w stylu Cristiano Ronaldo. Na tym nie skończył. Przebiegł przed sektorem kibiców gospodarzy i przyłożył palec do ust, aby ich uciszyć.

Crystal Palace - Arsenal. Wysoka porażka "Kanonierów"

To była jedyna bramka zdobyta tego dnia przez kogokolwiek w koszulce Arsenalu. Podopieczni trenera Mikela Artety przegrali aż 0:3. Spadli na piąte miejsce w tabeli Premier League, a ich strata do podium wynosi już pięć punktów.