Tak mieszka Iga Świątek. Można się zdziwić

36

Niedawno Iga Świątek została liderką światowego rankingu tenisistek. Zawodniczka zarabia gigantyczne pieniądze, ale mimo to nie pławi się w luksusach. Wiadomo, w jakich warunkach mieszka polska gwiazda.

Tak mieszka Iga Świątek. Można się zdziwić
Iga Świątek (Getty Images, 2022 Robert Prange)

Pomponik donosi, że Iga Świątek żyje w relatywnie skromnych warunkach. W jej rodzinnym domu w Raszynie nie ma jakichś wielkich luksusów.

Tenisistka mieszka pod jednym dachem z rodzicami, siostrą i kotem. Już kiedyś podkreślała, że zawsze jest dobrze wrócić do domu.

W domu zawsze dobrze, zwłaszcza że bywam w nim tak rzadko. Wpadam na krótko, korzystam z każdej chwili i bardzo doceniam ten czas - podkreślała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Tak mieszka Iga Świątek. To nie są luksusy

Najwidoczniej przypływ gotówki nie uderzył Idze do głowy. Tenisistka wciąż żyje skromnie, co można ocenić na podstawie zdjęć, które publikuje w sieci.

Dom rodzinny Świątek nie wyróżnia się na tle innych tego typu budynków. Kuchnię urządzono w klasycznym stylu. Przeważa w niej kolor biały i drewniane meble.

Pokój tenisistki też jest zupełnie zwyczajny. Znajduje się w nim m.in. drewniane biurko, przy którym niedawno Iga przygotowywała się do matury.

Oczywiście w domu zawodniczki nie mogło zabraknąć siłowni. Znajdują się tam podstawowe sprzęty treningowe, dzięki którym tenisistka może szlifować formę.

Dom to nie wszystko. Istotne jest też otoczenie. Trzeba przyznać, że w tym przypadku jest wspaniałe. Wokół rodzinnego domu Igi nie brakuje zieleni - krzewów i drzew.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Problemy Igi Świątek podczas dekoracji. Tego się nie spodziewała (wideo)
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić