Młody kibic ruszył do Lewandowskiego. Zobacz reakcję Polaka

14

Na pewno nie tak Robert Lewandowski wyobrażał sobie ligowy debiut. Jego FC Barcelona zremisowała bezbramkowo z Raylo Vallecano. Po ostatnim gwizdku arbitra na boisku pojawił się zaskakujący gość.

Młody kibic ruszył do Lewandowskiego. Zobacz reakcję Polaka
Młody kibic ruszył w stronę Roberta Lewandowskiego (YouTube)

Bardzo dużo mówiono i pisano o debiucie Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Na Camp Nou pojawiło się wielu fanów, również z Polski, by śledzić starcie "Dumy Katalonii" z Rayo Vallecano.

Podczas tego spotkania Polak miał kilka okazji, by zdobyć premierowego gola w lidze. Mógł też zaliczyć asystę, lecz ostatecznie nic z tego nie wyszło, a konfrontacja zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po ostatnim gwizdku sędziego na murawie doszło do małego zamieszania. Wszystko za sprawą tego, że na boisko wbiegł jeden z młodych kibiców. Sympatyk FC Barcelony ruszył w kierunku Roberta Lewandowskiego.

Ruszył do "Lewego". Ochrona w akcji

W takich sytuacjach interweniować muszą służby porządkowe. Ochroniarze bardzo szybko skierowali się w stronę chłopca, by jak najprędzej odprowadzić go na trybuny. Wdrożono standardowe procedury, jednak w pewnym momencie czynności osób zabezpieczających mecz zostały przerwane.

Interweniował bowiem Robert Lewandowski. Reprezentant Polski dał znać funkcjonariuszom, że mają przepuścić młodego fana. Oczywiście w tej sytuacji ochrona nie mogła zachować się inaczej, jak tylko przystać na polecenie najlepszego piłkarza z naszego kraju.

Chłopiec podszedł do "Lewego" i z pewnością tym samym spełnił swoje marzenie. 33-latek zrobił sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. W ciemno można zakładać, że wspominany miłośnik futbolu zapamięta ten moment na długo, być może nawet do końca życia. Został on zarejestrowany przez kamery, a nagranie dostępne jest poniżej.

Zachowanie chłopca jasno pokazuje, że jest wielkim fanem Roberta Lewandowskiego. W szalony sposób pokusił się o krótkie spotkanie z piłkarzem, który niedawno zdołał dopiąć swego i przeniósł się do Barcelony.

Zobacz także: Kibice po pierwszym meczu Barcelony w nowym sezonie. Tak oceniają Lewandowskiego
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić