Jakub Artych
Jakub Artych| 

Modelka chce medalu na igrzyskach. Zachwyca internautów

3

Molly Caudery to jedna z największych gwiazd brytyjskiej lekkoatletyki. Spekuluje się, że 24-letnia tyczkarka zdobędzie złoto na igrzyskach w Paryżu w 2024 roku. Oprócz bycia sportowcem, Molly zajmuje się także modelingiem i prężnie działa na Instagramie.

Modelka chce medalu na igrzyskach. Zachwyca internautów
Modelka chce medalu na igrzyskach. Zachwyca internautów (Instagram)

Molly Caudery to brytyjska mistrzyni w skoku o tyczce, której udaje się pogodzić ciężkie treningi lekkoatletyczne ze światem modelingu. 23-latka zdobyła tytuł Wielkiej Brytanii w lipcu 2023 roku, co zapewniło jej automatyczną kwalifikację do Mistrzostw Świata w Budapeszcie w sierpniu.

Tam spisała się na tyle dobrze, że wywalczyła przepustkę na igrzyska olimpijskie, które odbędą się w 2024 roku w Paryżu.

Przed tym rokiem zawsze skupiałam się na igrzyskach olimpijskich w Los Angeles 2028. Ale sytuacja naprawdę nabrała tempa, zyskałam dużą pewność siebie - mówi zawodniczka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Został zawieszony za zażycie narkotyków. Mówi o planach na przyszłość

Molly jest bardzo aktywna zawodowo. Do niedawna studiowała nauki o sporcie na Uniwersytecie w Loughborough, w miejscu, które wykorzystuje jako bazę podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. Oprócz tego podpisała kontrakt z agencją modelek i spełnia się także na wybiegu.

W związku z igrzyskami olimpijskimi, Brytyjka musiała zawiesić swoją karierę w modelingu. W 100 procentach przygotowuje się do startu w Paryżu, który będą dla niej największym wyzwaniem w sportowej karierze.

Po ciężkim dniu na siłowni szybko rozbiera się do stroju kąpielowego i idzie popływać w morzu - podkreśla "The Sun".

Caudery bryluje na Instagramie

Molly Caudery stała się ulubienicą mediów społecznościowych, a jej Instagram obserwuje ponad 250 tysięcy osób.

Fani mają wgląd w jej intensywny tryb życia, od podróżowania po świecie po romans z innym sportowcem, Joelem Clarke-Khanem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić