Modelka wywołała duży skandal na High League. Teraz przeprasza

77

Anna Kokocińska, partnerka Pawła Jóźwiaka, wywołała ogromne kontrowersje podczas gali High League 6. Teraz modelka oficjalnie zabrała głos w mediach społecznościowych.

Modelka wywołała duży skandal na High League. Teraz przeprasza
Wywołała duży skandal na High League. Teraz zabrała głos (Instagram)

Paweł Jóźwiak, szef organizacji FEN, jest w związku z Anną Kokocińską, która na co dzień pracuje jako modelka. Podziwiać można ją nie tylko na wybiegach, ale podczas sesji zdjęciowych. Efektami pracy chętnie dzieli się przede wszystkim na Instagramie ze swoimi fanami. Tam obserwuje ją 166 tysięcy osób.

Anna Kokocińska zyskuje na popularności, w ostatnim czasie jest o niej coraz głośniej. Niestety modelka nie marzyła o takiej sławie. Jej zachowanie było szeroko komentowane zarówno przez fanów Pawła jak i freak fightów. Zarzuca się jej brak empatii oraz wulgarne zachowanie w stosunku do partnera.

Wszystko zaczęło się od tego, gdy organizacja High League pokazała kulisy gali. W pewnym momencie Anna Kokocińska, partnerka Pawła Jóźwiaka w niecenzuralnych słowach zwraca się do niego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zaczęła krzyczeć do Messiego na autostradzie. Tak zareagował
Co to kur*** ma być? Z Najmanem przegrać, kur***?! Wstawaj! - krzyczała Kokocińska. Ten jednak nie zareagował i nie wstał na jej żądania.

Koniec milczenia. Partnerka Jóźwiaka zabrała głos

Kokocińska od tamtego momentu milczała w mediach społecznościowych. Dopiero w sobotni wieczór (25 marca) zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie i wytłumaczyć swoje zachowanie. Modelka oficjalnie przeprosiła swojego ukochanego.

Zdaje sobie doskonale sprawę, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. W związku z tym chciałam przeprosić publicznie, przede wszystkim Pawła oraz wszystkie osoby, które uraziła moje postawa - napisała Kokocińska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ania dodała także, iż była to sytuacja, która zaszła pomiędzy dwojgiem dorosłych ludzi i nie była widoczna ani możliwa do usłyszenia w transmisji PPV, którą oglądali widzowie o różnym przekroju wiekowym. Jak przyznała, nagranie sytuacji z możliwą do usłyszenia ścieżką dźwiękową zostało umieszczone we vlogu celowo dla podbicia zasięgów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić