Murański wniósł akt oskarżenia. Jest decyzja sądu ws. Tańculi

5

W hitowej walce na gali Clout MMA zmierzą się Jacek Murański z Marcinem Najmanem. W tym tygodniu do "Starego Murana" dotarła niekorzystna wiadomość z sądu rejonowego w Krakowie. Umorzył on postępowanie karne wobec Arkadiusza Tańculi z prywatnego aktu oskarżenia.

Murański wniósł akt oskarżenia. Jest decyzja sądu ws. Tańculi
Arkadiusz Tańcula jest w sporze z Jackiem Murańskim (Instagram, YouTube, Arkadiusz Tańcula, Clout MMA)

Dla Jacka Murańskiego to intensywny tydzień. Za nim już między innymi ważenie przed galą Clout MMA i roast, na którym spotkał się oko w oko z Marcinem Najmanem.

W czasie roastu na żywo widzowie dowiedzieli się, z jak licznymi osobami Jacek Murański jest "w sytuacji procesowej". W wielu przypadkach spory w sądzie wynikają z wypowiedzi zawodnika Clout MMA lub jego medialnych oponentów.

Tym razem Jacek Murański domagał się ukarania Arkadiusza Tańculi za wypowiedź z sierpnia 2022 roku. Zawodnik Fame MMA powiedział, w rozmowie z Szalonym Reporterem, że "przy Jacku Murańskim przysłowiowy pedofil wypada na fajnego gościa (...) każdy przy nim wypada na fajnego gościa (...)".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

W czwartek sąd rejonowy w Krakowie umorzył postępowanie karne z prywatnego aktu oskarżenia Jacka Murańskiego. Na razie nie zanosi się na ukaranie Arkadiusza Tańculi za ostre słowa.

Jacek Murański ma jeszcze prawo złożyć odwołanie, więc sprawa nie zakończyła się ostatecznie. Na razie zadowolony z decyzji sądu jest Arkadiusz Tańcula, który opowiedział o niej na swoim profilu na Instagramie.

Kolejna batalia, tym razem w oktagonie, czeka na Jacka Murańskiego w sobotnią noc. Jego przeciwnikiem na gali Clout MMA będzie wieloletni wróg Marcin Najman. Starcie budzi duże zainteresowanie i emocje. Jacek Murański nie szczędził w ostatnich dniach mocnych słów "El Testosteronowi" i podgrzewał atmosferę walki.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić