Najman chce tej walki. Wiadomo, z czyim synem chce bić się "El Testosteron"

120

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman na dobre wrócił do MMA. Ma już na swoim koncie zwycięski pojedynek z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, a ostatnio wiele mówiło się o jego potencjalnej walce z Jackiem Murańskim. "El Testosteron" chciałby jednak zmierzyć się z… jego synem.

Najman chce tej walki. Wiadomo, z czyim synem chce bić się "El Testosteron"
Marcin Najman szykuje kolejne walki (Instagram)

Wydawało się, że walką z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem Marcin Najman ostatecznie pożegna się z MMA. Długo nie wytrzymał jednak w swoim postanowieniu. 29 października wrócił do oktagonu.

Jego rywalem był Ryszard "Szczena" Dąbrowski. Gwiazdor programu "Chłopaki do wzięcia" był bez szans w starciu z "El Testosteronem". 42-latek potrzebował zaledwie 17 sekund, aby posłać rywala na deski.

Później dużo mówiło się o jego potencjalnym pojedynku z Jackiem Murańskim. Do walki ostatecznie jednak nie doszło. Teraz temat starcia Najman vs Murański powrócił, ale w oktagonie miałby pojawić się Mateusz.

Walka Najman vs Murański dojdzie do skutku? To możliwe

Pytacie, czy jest jeszcze możliwa walka z tą starą gangreną Murańskim. Ja nie widzę takiej możliwości, ponieważ ten człowiek nie umie walczyć. To, co powiedział Mirek Okniński: "nie bijmy Jacka ratlerka". To ja się absolutnie pod tym podpisuję - powiedział Najman na swoim kanale na YouTube.
Zobacz także: Mogę nauczyć manier młodego Murańskiego.
Najchętniej stoczyłbym pojedynek z tą młodą gangreną, bo on jednak coś tam pokazywał w tych ostatnich pojedynkach. Stary bić się nie umie. To już wszyscy wiemy. (…) Tego młodego Murańskiego jak najbardziej mogę nauczyć dobrych manier poprzez wp*****l - dodał "El Testosteron".

Do walki na pewno by nie doszło podczas gali MMA-VIP 4. Wiadomo już bowiem, że Marcin Najman zmierzy się wtedy z Mirosławem "Miśkiem z Nadarzyna" Dąbrowskim.

Zobacz także: Lekarz dosadnie o PŚ w skokach narciarskich. „Powinni odebrać Polsce prawa do takich wydarzeń”
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić