Najman ma typ na Fame MMA 12. "Krasnal wygra"

8

Jeszcze nie opadły emocje po gali Fame MMA 11, a już organizatorzy myślą o kolejnej edycji imprezy. Wiadomo, że rękawice skrzyżują Kasjusz Życiński i Marcin Wrzosek, którzy rywalizować będą w formule bokserskiej. Zwycięzcę tego pojedynku wytypował już Marcin Najman.

Najman ma typ na Fame MMA 12. "Krasnal wygra"
Marcin Najman (Twitter.com)

2 października odbyła się 11. edycja gali Fame MMA. W walce wieczoru zmierzyli się dwaj zawodnicy z bogatą przeszłością w mieszanych sztukach walki - Borys Mańkowski i Norman Parke. Rywalizowali w formule bokserskiej, ale w małych rękawicach i na dystansie 15 minut. Górą był "Diabeł Tasmański".

Życiński vs Wrzosek. Najman ocenił walkę

W listopadzie przeprowadzona zostanie kolejna edycja. Wiadomo już, że w main-evencie pojawią się Kasjusz Życiński oraz Marcin Wrzosek. Oni również walczyć będą na zasadach boksu. Ich pojedynek zakontraktowany został na sześć rund po trzy minuty.

Walka już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie. W sieci nie brakuje komentarzy osób, które nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą "Don Kasjo" ponownie w oktagonie. Pojedynek skomentował ostatnio Marcin Najman. "El Testosteron" wskazał swojego faworyta.

Czy takie zestawienie mnie zaskoczyło? Nie, nic mnie nie zaskoczy w dzisiejszym świecie freak fightów - powiedział Marcin Najman w rozmowie z portalem mma.pl. - Myślę, że "krasnal" wygra z "Don Patusem". Raczej na punkty - zapowiedział "El Testosteron".

Fame MMA 12. Kiedy gala?

Znana jest już obsada kilku pojedynków. Wiadomo, że Adrian Polański zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką, Piotr Piechowiak z Krzysztofem Radzikowskim, a Kamila Smogulecka z Martą Rentel. Gala odbędzie się 20 listopada.

Zobacz także: To trzeba zobaczyć! Polska gwiazda sportu zszokowała internautów
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić