Najman nie odpuszcza. "Trzeba spróbować jeszcze raz"

13

Marcin Najman na swoim koncie w serwisie YouTube pokazał, że wznawia treningi w sportach walki. "El Testosteron" zapowiada, że mimo dotkliwej porażki w ostatnim starciu z Jackiem Murańskim ani myśli o zakończeniu kariery.

Najman nie odpuszcza. "Trzeba spróbować jeszcze raz"
Na zdjęciu Marcin Najman (Licencjodawca, YouTube Marcin Najman)

Marcin Najman ostatni raz pojawił się w klatce 9 marca br. Na gali Clout MMA 4 doznał swojej piątej z rzędu porażki i już przed upływem minuty został znokautowany przez Jacka Murańskiego.

Niedługo później Najman zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcia dokumentacji medycznej, z której wynikało, że w trakcie walki doznał złamania oczodołu. "El Testosteron" poinformował, że czeka go kilkutygodniowa przerwa od sportów walki, a święta wielkanocne spędził w szpitalu.

Najman wznowił już jednak przygotowania do kolejnych startów. Na swoim koncie w serwisie YouTube zamieścił krótki film, na którym pokazuje urywki treningu. Freak-fighter zademonstrował sekwencję ciosów wyprowadzonych na worek treningowy. I chociaż w trakcie nagrania nie wypowiedział do kamery ani jednego słowa, to tytuł materiału ewidentnie wskazuje, że nie myśli on jeszcze o zakończeniu kariery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: przewróciła się i zgubiła but. Zobacz, co stało się potem!
Trzeba spróbować jeszcze raz. Wyciągnąć pokłady wszystkiego, co jeszcze jest. Ostatnia próba powrotu - zatytułował filmik.

Trzeba przyznać, że jego trening nie wzbudził wielkiego entuzjazmu wśród internautów. Większość z nich krytycznie odniosła się do kolejnych walk Najmana we freak fightach. Część przekonywała, że umiejętności sportowe "El Testosterona" nie zachwycają, inni natomiast przypominali, że to nie pierwszy z jego "powrotów".

Rzeczywiście, kończenie i wznawianie kariery przez Najmana to w ostatnich latach stale powtarzający się schemat. "El Testosteron" kilkukrotnie ogłaszał już, że odchodzi na sportową emeryturę, a kilka miesięcy później toczył kolejne, zazwyczaj przegrane walki. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Najman po raz kolejny zamelduje się w oktagonie. On sam deklaruje, że priorytetem jest dla niego stoczenie rewanżowej walki z Jackiem Murańskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzeba spróbować ostatni raz. Wyciągnąć pokłady wszystkiego co jeszcze jest. Oststnoa próba powrotu.
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić