Mocno zaskoczył. Dziennikarza podkusiło dziwne pytanie

1

Timothy Weah przyczynił się jako zmiennik do zdobycia Pucharu Włoch przez Juventus. Po finale mógł swobodnie porozmawiać w języku angielskim z dziennikarzem amerykańskiej stacji CBS Sports. Dziennikarz na koniec mocno zmienił temat rozmowy.

Mocno zaskoczył. Dziennikarza podkusiło dziwne pytanie
Timothy Weah w rozmowie z dziennikarzem CBS Sports (Twitter, CBS Sports)

Juventus ma w kadrze między innymi dwóch Polaków i dwóch Amerykanów. Ze Stanów Zjednoczonych do klubu z Turynu dołączyli Weston McKennie i Timothy Weah. Tym samym ich rodacy są zainteresowani wynikami Bianconerich.

W środę Juventus zdobył Puchar Włoch, a w finale zwyciężył 1:0 z Atalantą dzięki strzałowi Dusana Vlahovicia. Klub zdobył pierwsze trofeum od blisko trzech lat. W dwóch poprzednich sezonach nie zdołał wywalczyć ani jednego pucharu, stąd duża radość piłkarzy Juventusu po ostatnim gwizdku.

Były jednak również obowiązki medialne, a Timothy Weah został jeszcze na murawie zwerbowany do krótkiej rozmowy przez dziennikarza amerykańskiego CBS Sports. Amerykanin mógł swobodnie porozmawiać po angielsku na włoskiej ziemi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Trzy pytania dziennikarza były standardowe, ponieważ próbował dowiedzieć się czegoś o odczuciach piłkarza, o grze Juventusu, a także o wsparciu kibiców z Turynu na Stadio Olimpico w Rzymie. Na koniec wypalił pytaniem o beef skonfliktowanych raperów ze Stanów Zjednoczonych. Timothy Weah miał zająć stanowisku w sporze Kendricka Lamara i Drake'a.

Timothy Weah nie naraził się i odpowiedział, że kocha obu raperów tak samo i nie jest zwolennikiem ich konfliktu. Nie poczuł się jednak zlekceważony przez dziennikarza i roześmiał się szeroko po usłyszeniu pytania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pytanie dziennikarza nie wynikało tylko z faktu, że piłkarz pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Prywatnie Timothy Weah lubi zajmować się produkowaniem muzyki trap soul. Jest mocno zainteresowany tą częścią showbiznesu i bywa widywany na koncertach hip-hopowych. Wojciech Szczęsny wyjawił w przeszłości, że drugi z Amerykanów z Juventusu - Weston McKennie nawet nie interesuje się piłką nożną poza własną pracą.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić