Najman ostro o Murańskim. "Niech wychodzi 1 na 1"

19

Ten pojedynek od miesięcy rozgrzewał fanów freak fightów. Ostatecznie podczas gali High League 6 Marcin Najman zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem, a nie Jackiem Murańskim. Powodem była nagła śmierć 29-letniego Mateusza Murańskiego - syna Jacka. "El Testosteron", który wrócił na zwycięską ścieżkę, w mocnych słowach wypowiedział się na temat "Starego Murana".

Najman ostro o Murańskim. "Niech wychodzi 1 na 1"
Marcin Najman wrócił na zwycięską ścieżkę (Instagram)

Marcin Najman zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem po raz drugi. Wcześniej walczyli podczas gali WOTORE - na gołe pięści. Wtedy szef organizacji FEN potrzebował kilkunastu sekund, aby posłać "El Testosterona" na deski.

Wtedy Najman ogłosił, że było to dziełem przypadku. Ostro przygotowywał się do rewanżu. Już w pierwszej rundzie ostro zaatakował i szybko miał rywala w dosiadzie.

Później "El Testosteron" zaczął dominować. O wygranej zadecydowali sędziowie, którzy nie mieli żadnych wątpliwości i wskazali Najmana jako zwycięzcę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tego gola można oglądać i oglądać. Ależ uderzył [WIDEO]

Przypomnijmy, że Najman miał początkowo zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Do długo wyczekiwanego starcia na gali High League 6 jednak nie doszło. Pojedynek został odwołany niedługo po tym, jak zmarł Mateusz Murański, syn Jacka.

Najman nadal chce walki z Murańskim. Stawia swoje warunki

Najman udzielił ostatnio wywiadu portalowi fightsport.pl. Odniósł się w nim do odwołanego starcia z Murańskim.

Ja wiem dużo więcej od was. Gdyby nie to, że on się zaczął uzewnętrzniać, że jakaś walka dwóch na dwóch, że taka była planowana, to ja wam mogę już teraz powiedzieć. Tak koniec końców obs*** się przed tą walką - mówił.
Miało tam być dwóch na dwóch i mnie takie walki nie interesują. On się nie będzie zasłaniał i jeżeli ma dojść do walki Najman versus stary Murański, to niech pokaże, jakim będzie bohaterem i niech wyjdzie jeden na jeden - dodał.

"El Testosteron" mówił jednocześnie, że jest wciąż otwarty na starcie z Murańskim. Podkreślił raz jeszcze, że interesuje go rywalizacja jeden na jednego.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić