VDB| 

Najman wrzucił nagranie z przygotowań. Reakcja Pawła Fajdka bezcenna

72

Marcin Najman intensywnie przygotowuje się do marcowej walki z Jackiem Murańskim na High League 6. Wojownik z Częstochowy w mediach społecznościowych chciał "popisać się" niesamowitą szybkością, która ma być bronią na znanego aktora. Paweł Fajdek nie mógł się powstrzymać od komentarza.

Najman wrzucił nagranie z przygotowań. Reakcja Pawła Fajdka bezcenna
Paweł Fajdek skomentował popisy Marcina Najmana (Twitter)

Marcin Najman to już legenda polskich sportów walki. Chociaż "El Testosteron" od lat nie wygrał z nikim poważnym, to nadal jest jedną z największych gwiazd polskich freak fightów. Wystarczy powiedzieć, że w ostatnim starciu przeciwko debiutującemu Pawłowi Jóźwiakowi uległ po... jednym ciosie.

Najman szykuje się do rozwiązania wielkiego konfliktu

Na kolejną propozycję Marcin Najman nie musiał długo czekać. Niespełna dwa miesiące po kompromitującej porażce z włodarzem organizacji FEN oraz Prime Show MMA, ogłoszono kolejne hitowe starcie z udziałem wojownika z Częstochowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kibice się z nim zgodzą? Tak Mateusz Borek podsumował galę KSW 78

Tym razem słynny "El Testosteron" wystąpi na gali High League 6. Na marcowym wydarzeniu zmierzy się z innym popularnym freak fighterem - Jackiem Murańskim. Wydaje się, że tym razem poziom może być wyrównany, bowiem "Stary Muran" również nie może popisać się dobrym rekordem. Do tej pory stoczył on trzy walki dla Fame MMA i wszystkie sromotnie przegrał.

"El Testosteron" pokazał broń na Murańskiego

Marcin Najman słynie z tego, że pokazuje swoje umiejętności w mediach społecznościowych. Prezentowane sesje treningowe dostarczają sporo rozrywki, jednakże ciężko mówić o nich w kontekście sportu na wysokim poziomie. Tak też było i tym razem.

"El Testosteron" zamieścił nagranie, na którym pokazuje swoją szybkość oraz umiejętność składania kombinacji ciosów. Te "popisy" skomentował 5-krotny mistrz świata w rzucie młotem - Paweł Fajdek. Nie zostawił on na Najmanie suchej nitki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jeden z najlepszych lekkoatletów w historii Polski ograniczył się wyłącznie do trzech emotikonów. Te jednak były na tyle wymowne, iż jasno pokazywało, co on myśli o umiejętnościach Marcina Najmana. W komentarzach od razu zaroiło się od propozycji walki obu panów, jednakże żaden z nich oficjalnie się do tego nie odniósł.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić