VDB| 

Najman znów nie miał litości. Ostry komentarz w sprawie Bońka

19

Zbigniew Boniek w programie "Prawda Futbolu" zdradził kto, jego zdaniem, zawinił na Euro 2020. Prezes PZPN wskazał nawet konkretne nazwiska. To stanowisko rozwścieczyło Marcina Najmana, który zdecydował się na ostry komentarz w tej sprawie. Zawodnik MMA nie zostawił na prezesie suchej nitki.

Najman znów nie miał litości. Ostry komentarz w sprawie Bońka
Marcin Najman ostro o Zbigniewie Bońku (Instagram.com)

Jak można było się spodziewać, wraz z biegiem czasu zaczynają się wzajemne oskarżenia dotyczące słabego występu reprezentacji Polski na Euro 2020. Tym razem na zdecydowany komentarz zdecydował się Zbigniew Boniek. Najważniejsza osoba w polskiej piłce w programie "Prawda Futbolu" powiedziała, którzy piłkarze najbardziej zawiedli w polskiej kadrze.

Prezes PZPN wskazał na trzy nazwiska. Wymienił Przemysława Frankowskiego, Bartosza Bereszyńskiego oraz Grzegorza Krychowiaka. Boniek przyznał, że to oni nie podołali oczekiwaniom w najważniejszych momentach (więcej na ten temat TUTAJ).

Wściekły Marcin Najman

Taka postawa Zbigniewa Bońka rozwścieczyła Marcina Najmana. Zawodnikowi mieszanych sportów walki nie spodobało się, że po zakończeniu Euro 2020 już zaczął się czas przerzucania winy. Szczególnie nie spodobało mu się to, że wskazano konkretnych zawodników.

Dlatego "El Testosteron" w swoim stylu zdecydował się na komentarz na Twitterze. Trzeba przyznać, że nie miał on litości dla prezesa PZPN.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Wiadomo, Zibi zawsze znajdzie winnego… A on sam na tym Euro był przecież przypadkiem, przechodził akurat … z tragarzami" - skomentował ironicznie Marcin Najman.

To już kolejny atak w kierunku Zbigniewa Bońka, na który zdecydował się Marcin Najman. Niedawno ironicznie skomentował co powinien jeszcze zrobić, aby uratować honor reprezentacji Polski. Czy to zaangażowanie "El Testosterona" będzie oznaczać, że poprze on jednego z kandydatów na nowego prezesa PZPN? Czas pokaże. Wybory bowiem odbędą się już 18 sierpnia.

Zobacz także: Euro 2020. Eksplozja radości. Tak Włosi w Rzymie świętowali zwycięstwo
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić