LAK| 

Najman zwrócił się do hejterów. Czy ktoś zapłaci mu tyle kasy?

96

Marcin Najman jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych przed kolejną walką. "El Testosteron" zwrócił się do hejterów, którzy myślą, że 42-latek udaje i nie trenuje. Zdradził też kwotę, która przekona go do kolejnego pojedynku. Czy ktoś mu tyle zapłaci?

Najman zwrócił się do hejterów. Czy ktoś zapłaci mu tyle kasy?
Marcin Najman (Fame MMA)

Kibice Marcina Najmana odliczają już dni do jego walki na własnej gali MMA VIP. Przeciwnikiem "El Testosterona" będzie Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA.

42-latek w najnowszym poście na Instagramie zwrócił się do hejterów, którzy myślą, że udaje i w ogóle nie przygotowuje się do walki.

Jeżeli ktoś myślał, że do walki ze "Złotówą" nie będę trenował, że traktuje to jako wyłącznie biznes, to się mylił. Ja naprawdę ciężko zapi****, by wygrać trzecią walkę w przeciągu ostatniego niespełna półtora roku - powiedział Najman w mediach społecznościowych.
Jeśli ktoś uważa, że to jest zły wynik i stary Najman się już do niczego nie nadaje, no to sami sobie odpowiedzcie na jedno pytanie. Kto z was wygrał trzy pojedynki w półtora roku - kontynuował "El Testosteron".

Będzie gigantyczna kasa dla Najmana?

Ma to być ostatnia walka w karierze Marcina Najmana. 42-latek nie wyklucza jednak, że mógłby jeszcze wrócić do ringu lub oktagonu. Szanse na to są jednak minimalne, ponieważ musiałby otrzymać kosmiczną ofertę za walkę. To scenariusz z gatunku science-fiction.

Ostatni taki tydzień rozpoczynam... Tak mi się wydaje przynajmniej, bo pół bańki raczej nikt nie zaoferuje za powrót - skomentował Najman.

Gala MMA VIP odbędzie się w sobotę 13 lutego. Będzie można oglądać ją w systemie PPV. W przedsprzedaży, do 12 lutego, wykupienie dostępu do walki kosztuje 15,50 zł. Z kolei w dniu gali dostęp do transmisji będzie kosztował 19,50 zł.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić