Nie wszyscy to dostrzegli. Skandaliczne zachowanie żony Dustina Poiriera w stronę Conora McGregora

15

Nie tak miała się zakończyć hitowa walka Dustina Poiriera z Conorem McGregorem. "The Notorius" doznał fatalnie wyglądającej kontuzji pod koniec pierwszej rundy. Starcie musiało zostać przerwane. Zrobiło się spore zamieszanie. Nie wszyscy zauważyli, jak w oktagonie zachowała się żona Poiriera, Jolie. Można mówić o skandalu.

Nie wszyscy to dostrzegli. Skandaliczne zachowanie żony Dustina Poiriera w stronę Conora McGregora
Jolie Poirier pokazała środkowy palec Conorowi McGregorowi (Twitter)

Poirier i McGregor zmierzyli się ze sobą po raz trzeci. Do tej pory obaj zaliczyli po jednej wygranej, pojedynek ten miał więc wyjaśnić, który z zawodników jest lepszy. Tak się jednak nie stało. Już w pierwszej rundzie Irlandczyk złamał nogę.

McGregor niefortunnie stanął na matę. Jego noga wygięła się w nienaturalny sposób. Nagranie z tego wydarzenia jest wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach. Pewne jest, że Irlandczyka czeka teraz długi powrót do pełnej sprawności.

Skandal po walce McGregora. Fatalne zachowanie żony Poiriera

W oktagonie pojawili się lekarze, a także bliscy obu zawodników. Powstało zamieszanie, w którym nie wszyscy dostrzegli to, co zrobiła żona Dustina Poiriera. Kobieta pokazała środkowy palec w kierunku zwijającego się z bólu McGregora.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"To jeszcze nie koniec" - krzyczał McGregor. Już wcześniej pomiędzy zawodnikami dochodziło do spięć i utarczek słownych. Oberwało się także samej Julie Poirier. Irlandczyk twierdził bowiem, że otrzymywał od niej prywatne wiadomości. Niewykluczone, że obaj zawodnicy pojawią się w oktagonie po raz czwarty. Jeśli do tego dojdzie, można być pewnym, że będzie się działo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Mamed Chalidow nie przestaje zaskakiwać swoich fanów
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić