VDB| 

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Fatalna kontuzja Conora McGregora

27

Starcie Conora McGregora z Dustinem Poirerem było zapowiadane na wielki hit. Niestety, słynny Irlandczyk pod koniec pierwszej rundy doznał fatalnej kontuzji, która wykluczyła go z dalszej części pojedynku. To nagranie jest wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach.

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Fatalna kontuzja Conora McGregora
Kontuzja Conora McGregora. (Twitter.com)

Ostatnie starcie Conora McGregora z Dustinem Poirerem miało być zwieńczeniem trylogii pomiędzy oboma zawodnikami. Do tej pory każdy z nich wygrywał po jednym razie i ta walka miała raz na zawsze wyjaśnić, który z nich jest lepszy. Niestety, zakończyła się w najgorszy możliwy sposób.

Już w pierwszej rundzie fatalnej kontuzji doznał Conor McGregor. Irlandczyk niefortunnie stanął na matę i doznał poważnego złamania. Jego noga wygięła się w nienaturalny sposób i można być wręcz pewnym, że czeka go długi powrót do zdrowia. Zresztą - nagranie z tego zdarzenia jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Trzeba jednak przyznać, że sytuacja Conora McGregora była bardzo trudna nawet przed kontuzją. Dustin Poirer już od pierwszych sekund zdominował swojego rywala i w pewnym momencie Irlandczyk był już nawet na skraju nokautu. Nie wiadomo, jakby zakończyła się walka, gdyby nie fatalna w skutkach kontuzja. Tego już się nigdy nie dowiemy.

Czy w takim razie doczekamy się czwartego pojedynku Poirer - McGregor? Wiele na to wskazuje. Jednakże obecnie Conor McGregor z pewnością będzie miał długą przerwę od treningów. Zresztą forma Irlandczyka w jego ostatnich starciach, delikatnie mówiąc, nie imponuje. Na cztery walki w organizacji UFC przegrał aż trzy z nich i wydaje się, że jest już cieniem dawnego mistrza.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Mamed Chalidow nie przestaje zaskakiwać swoich fanów
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić