LAK| 

Ważne słowa Mateusza Borka. "Wielu pięknych ludzi ma depresję"

26

Mateusz Borek umieścił w sieci ważny wpis, który dotyczy problemu depresji. Znany komentator uważa, że choroba może dotyczyć każdego z nas, dlatego niezwykle istotne jest to, co piszemy na co dzień w komentarzach. "Żyjcie jak lubicie z uśmiechem na ustach" - napisał.

Ważne słowa Mateusza Borka. "Wielu pięknych ludzi ma depresję"
Mateusz Borek (wp)

Zjawisko depresji jest coraz częściej pojawiającym się problemem wśród sportowców. W ostatnich dniach znana tenisistka Naomi Osaka przyznała, że od US Open 2018 cierpi na długie ataki depresji i stara się walczyć z tą chorobą. Japonka uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie wycofanie się z międzynarodowych mistrzostw Francji.

Tę kwestię na Twitterze podniósł także Mateusz Borek, znany komentator, który będzie relacjonował mecze Polaków w trakcie Euro 2021. Zaczęło się od zdjęcia, które Borek umieścił na Instagramie.


Widzimy na nim uśmiechniętego komentatora, który trzyma kubek i zamierza się napić (nie jest znany napój). Jeden z internautów zauważył, że Borek wygląda: "jakby chlał całą noc". Wpis nie spodobał się Borkowi, który w mocnych słowach się do niego odniósł. Na Twitterze wyciągnięto tę fotkę. Jeden z fanów napisał: "Mati zaczął długi weekend".

Mocna odpowiedź Borka

Borek nie pozostał dłużny i umieścił w sieci ważny wpis, który dotyczy problemu depresji. Znany komentator uważa, że choroba może dotyczyć każdego z nas, dlatego niezwykle istotne jest to, co piszemy na co dzień w komentarzach

I potem się niektórzy dziwią, że wielu ludzi zmaga się z depresją, lękami, brakiem pewności siebie. Żyjcie jak lubicie z uśmiechem na ustach. Nie dajcie się złapać w pułapkę stereotypów i idiotycznych wzorców. Wielu z tych pięknych i uśmiechniętych na Insta ma depresję - napisał.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić