Nieoficjalnie: znamy rywala Tomasza Adamka na freakowej gali

8

Patryk "Bandura" Bandurski zawalczy na main-evencie gali FAME MMA 21. Wszystko wskazuje na to, że jego rywalem będzie Tomasz Adamek. Popularny "Góral" obecnie przygotowuje się do starcia z Mamedem Chalidowem podczas gali KSW Epic.

Nieoficjalnie: znamy rywala Tomasza Adamka na freakowej gali
Nieoficjalnie: znamy rywala Tomasza Adamka na freakowej gali (YouTube)

Patryk "Bandura" Bandurski jest popularny w internecie dzięki swojej działalności zarówno na YouTube, jak Twitchu. Jest członkiem duetu "Bungee". Ponadto jest współzałożycielem Crackhouse, członkiem ekipy YFL, a także streamerem.

Kilkanaście miesięcy temu wkroczył do świata freak-fightów w Polsce. Radzi sobie na tyle dobrze, że bez problemu pokonał Alana Kwiecińskiego czy Piotra Szeligę. Jego marzeniem byłoby jednak starcie z Tomaszem Adamkiem, który także ma podpisany kontrakt z federacją FAME.

Obejrzałem ostatnio "Bandurę", który bardzo chce walczyć z Tomkiem Adamkiem. Mówił mi (Adamek - przyp. red), że jak to jest jego marzenie, to możemy je spełnić - ze śmiechem relacjonował Mateusz Borek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piękny gest tenisisty. Kamera wszystko wyłapała

Portal mma.pl sugeruje, że takie starcie jest prawdopodobne. Przypomnijmy, że kolejna gala organizacji FAME odbędzie się 18 maja w Gliwicach. Tam właśnie Adamek miałby stoczyć jedną z dwóch walk dla FAME. Kolejna miałaby odbyć się pod koniec roku.

Według nieoficjalnych informacji, Tomasz Adamek za jedną walkę w organizacji FAME MMA ma zgarnąć 800 tysięcy złotych.

Najpierw KSW, potem FAME

Walka Mameda Chalidowa z Tomaszem Adamkiem zwieńczy galę XTB KSW Epic w PreZero Arenie Gliwice. "Góral" po raz pierwszy wejdzie do okrągłej klatki KSW, a dla ikony MMA w Polsce będzie to debiut na zasadach boksu.

Ikona polskiego MMA do starcia z utytułowanym pięściarzem przygotowuje się m.in. z Arturem Szpilką czy Michałem Materlą. Z kolei 47-letni Adamek do sportowej rywalizacji powraca po długiej, ponad pięcioletniej przerwie.

Galę KSW Epic będzie można oglądać w systemie PPV na stronie kswepic.tv oraz na Canal+ online w cenie 39,99 zł.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić