Niewiele pozostawiła wyobraźni. Dziewczyna Żyły w "diabelskim" wydaniu

20

W takiej stylizacji Marceliny Ziętek dawno nie widzieliśmy. Partnerka Piotra Żyły sporo odsłoniła, a diabelskimi rogami na głowie pokazała, że drzemie w niej również piekielna natura.

Niewiele pozostawiła wyobraźni. Dziewczyna Żyły w "diabelskim" wydaniu
Marcelina Ziętek pokazała się w diabelskim wydaniu (Instagram, Marcelina Ziętek)

Marcelina Ziętek dała się poznać szerszej widowni jako młoda aktorka w serialu 19+. Wcieliła się w nim w rolę Kai Jarosik. Brunetka wystartowała również z powodzeniem w konkursie Miss Południa. Duży wzrost popularności Marceliny Ziętek wiąże się z ujawnieniem jej relacji ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą.

Piotr Żyła związał się z młodszą partnerką po rozpadzie jego małżeństwa z Justyną Żyłą.

Aktualnie Marcelina Ziętek może pochwalić się blisko 100 tysiącami obserwujących na Instagramie. Dodała na swoim profilu już blisko tysiąc postów ze zdjęciami.

Marcelina Ziętek publikuje regularnie relacje z dnia codziennego w stories. W sobotę pokazała się między innymi w grzecznym wydaniu w ciepłym płaszczu na spacerze z pieskiem. Ponadto podzieliła się z obserwującymi swoimi jesiennymi inspiracjami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Wieczorem Marcelina Ziętek była już w bardziej piekielnym nastroju. Influencerka pokazała się w topie, który nie pozostawił dużo miejsca wyobraźni. Odważna stylizacja została uzupełniona krótką spódniczką i długimi kozakami. Uśmiechnięta partnerka Piotra Żyły założyła na głowę piekielne rogi.

"Piekielny wieczór" nie przeszkodził Marcelinie Ziętek wstać wcześnie w niedzielę. Już przed godziną 8 pokazała swoim obserwującym stories ze spaceru z psem.

W przeszłości Marcelina Ziętek już kilkakrotnie przyciągała zainteresowanie odważnymi fotkami w mediach społecznościowych. Partnerka skoczka narciarskiego nie stroni, szczególnie latem, od szaleństw w kusych strojach kąpielowych.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić