Nieznana twarz gwiazdy. Łzy w oczach kompana Wojciecha Szczęsnego

0

Gwiazdor Juventusu został zmieniony w drugiej połowie ostatniego meczu. Jego reakcja świadczy o dużej ambicji.

Dusan Vlahović był załamany ostatnim meczem (Instagram, Instagram)

Dusan Vlahović zrywa z łatką buńczucznego i aroganckiego młodzieńca. Zimą został bohaterem transferu z Fiorentiny do Juventusu, który kosztował klub z Turynu 70 milionów euro. Serb miał mocne wejście do nowego zespołu, ale ostatnie tygodnie są dla niego gorsze.

Do zakończenia sezonu w lidze włoskiej pozostały dwie kolejki i szansa Dusana Vlahovicia na zostanie najlepszym strzelcem jest już mała. Na jego koncie są 23 gole, a to o cztery mniej niż zdobył lider klasyfikacji Ciro Immobile z Lazio. Serb nie przymierzył do bramki przeciwnika w ostatnim, przegranym 1:2 meczu Juventusu z Genoą.

Trener zmienił Vlahovicia w drugiej połowie, kiedy Juventus był jeszcze na prowadzeniu. Napastnik mocno przeżywał tę sytuację, a także nieudany występ. Był to zwykły mecz ligowy, Juventus nie przegrał nic wielkiego, mimo to w oczach Vlahovicia pojawiły się łzy.

Byłem zadowolony z gry Dusana. Mówiłem to także wcześniej, a cały czas jestem atakowany, jakbym chciał zrujnować jego karierę. Może Vlahović nie zdawał sobie sprawy, że zmieniłem go nie z powodu rozczarowania i stąd taka jego reakcja - powiedział trener Massimiliano Allegri na konferencji prasowej.