oprac. Adrian Hulbój| 
aktualizacja 

O tym będzie głośno. Spójrz, jaką koszulkę Murański założył na ważenie

11

Fani freak fightów czekają już na sobotę (09.03), kiedy to odbędzie się gala Clout MMA 4. Dzień wcześniej odbyło się oficjalne ważenie, a koszulka, w której wystąpił Jacek Murański, miała na sobie charakterystyczne hasło.

O tym będzie głośno. Spójrz, jaką koszulkę Murański założył na ważenie
Jacek Murański na media treningu (Licencjodawca, Youtube Clout MMA)

Nie ulega wątpliwości, że najwięcej emocji przed sobotnią galą budzi walka Jacka Murańskiego i Marcina Najmana. Obaj zawodnicy od wielu miesięcy pozostają w dużym konflikcie, a podczas ich wcześniejszych spotkań na programach promujących galę dochodziło do rękoczynów.

Dzień przed galą miało miejsce oficjalne ważenie oraz media trening. Każdy z zawodników otrzymał chwilę, by pokazać swoje umiejętności. Na scenie wystąpił też Jacek Murański, który zademonstrował kilka ciosów. Uwagę zwróciła również charakterystyczna koszulka, w której wystąpił.

Znalazło się bowiem na niej hasło "Bóg, honor, ojczyzna". Jacek Murański podczas swoich wystąpień na galach freakowych wielokrotnie odwoływał się do konserwatywnych wartości, a słowa te wykrzyczał również po walce swojego syna Mateusza z Alanem Kwiecińskim na gali Fame MMA 12.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lewandowski nie powstydziłby się. Co za umiejętności Świątek [WIDEO]

Co więcej, Murański w trakcie krótkiego wywiadu po zakończeniu swojego występu dodał też, że jednym z jego trenerów jest zawodowy żołnierz. Od wielu miesięcy zawodnik Clout MMA dowodzi też, że w przeszłości należał do francuskiej Legii Cudzoziemskiej. Mimo że te słowa spotykały się z żartami internautów, Murański konsekwentnie obstawał przy swoim stanowisku.

Przypomnijmy, że Murański i Najman wystąpią w co-main evencie Clout MMA 4. Walka została zakontraktowana na brutalnych regułach. Skonfliktowani zawodnicy zmierzą się w boksie na małe rękawice, a zasady starcia dopuszczają m.in. ciosy łokciami i uderzenia z główki. Co więcej, w czwartej rundzie dozwolone będą też tzw. stompy i soccer kicki. Walka może zakończyć się tylko nokautem lub poddaniem.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić