aktualizacja 

Nie jest influencerką, nie błyszczy w sieci. Wyjaśnił dlaczego

4

Już w piątek 23 lutego na platformie Amazon Prime zadebiutuje dokument "KUBA" opowiadający o historii Jakuba Błaszczykowskiego. Z tej okazji były kapitan reprezentacji w ostatnim czasie udzielił wielu wywiadów, a w sygnowanym przez Onet podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego pojawił się też wątek jego żony Agaty, która od wielu lat pozostaje w cieniu swojego znanego męża.

Nie jest influencerką, nie błyszczy w sieci. Wyjaśnił dlaczego
Na zdjęciu: Jakub i Agata Błaszczykowscy na premierze dokumentu "Kuba" (Licencjodawca, PAP, Piotr Polak)

Jakub i Agata Błaszczykowscy są parą z prawie 20-letnim stażem. Poznali się w 2005 roku, gdy przyszły kapitan reprezentacji grał w Wiśle Kraków. W 2010 roku obył się ich ślub, na którym pojawili się m.in. Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski. Para doczekała się trójki dzieci.

Agata w przeciwieństwie do wielu partnerek polskich piłkarzy unika życia w blasku fleszy i rzadko pojawia się na salonach, a także nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Wątek ten został poruszony w rozmowie, jaką z Błaszczykowskim przeprowadzili Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski.

Dlaczego twoja żona Agata nie jest influencerką, nie jest instagramerką, nie zaprasza na obozy? Chętnie bym pojechał poćwiczyć. To miła pani, zgrabna - zapytał Wojewódzki, nawiązując do działalności żon i partnerek innych piłkarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Koniec kariery, spokój czy nowy impuls. Czego potrzebuje Tai Woffinden?

Błaszczykowski odpowiedział po krótkim zastanowieniu. Zaznaczył, że jego żona po prostu postępuje zgodnie z własną naturą i nie odczuwa chęci, by prowadzić medialne życie.

Z tego, co obserwuję, to myślę, że po prostu nie ma takiej potrzeby. Robi w życiu to, co chce. I ma taką potrzebę - odpowiedział Błaszczykowski.

Wojewódzki postanowił kontynuować temat i zapytał swojego rozmówcę, z którą polską WAGS jego żona ma najlepszy kontakt. Dziennikarz wymienił Annę Lewandowską, partnerkę Arkadiusza Milika Agatę Sieramską i Marinę żonę Wojciecha Szczęsnego. Błaszczykowski wskazał jednak inną osobę.

Z Mariną może mniej, ale z Anią miały kontakt. Najbardziej to myślę, że z żoną Łukasza Piszczka - wyjaśnił Błaszczykowski.

Taki wybór nie powinien dziwić, gdyż Błaszczykowski i Piszczek przyjaźnią się od wielu lat, a przez kilka sezonów mieli też okazję wspólnie występować w Borussii Dortmund. Naturalnym wydaje się, że ich żony również mają dobry kontakt. Kończąc wątek Agaty, Wojewódzki dopytał jeszcze Błaszczykowskiego o to, czy jego żona nie chciała być celebrytką.

Myślę, że tak - potwierdził 109-krotny reprezentacji Polski po krótkim zastanowieniu.
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić