VDB| 

Oficjalnie! Niewiarygodny rekord Cristiano Ronaldo został pobity

5

Cristiano Ronaldo w swojej karierze ustanowił wiele rekordów światowego futbolu. Wiele z nich jest tak imponujących, że ich pobicie wydaje się wręcz niemożliwe. Jeden z nich jednak został poprawiony i to... w lidze szkockiej. Autorem jest Bevis Mugabi, obrońca Motherwell FC.

Oficjalnie! Niewiarygodny rekord Cristiano Ronaldo został pobity
Bevis Mugabi (Twitter.com)

W grudniu 2019 roku Cristiano Ronaldo strzelił jedną ze słynniejszych bramek w swojej karierze. W meczu Juventusu przeciwko Sampdorii strzelił nieprawdopodobną bramkę głową po tym jak uderzył piłkę na imponującej wysokości 2 metrów 56 centymetrów. Do minionego weekendu był to rekord świata.

Chociaż wydawało się, że wyczyn słynnego Portugalczyka będzie trudny do przebicia, to udało się tego dokonać. W meczu pomiędzy Motherwell FC a Ross County nowy rekord świata ustanowił Bevis Mugabi. Pochodzący z Ugandy obrońca strzelając gola głową "złapał" piłkę na wysokości 262 cm, po tym jak wybił się od ziemi na 75 cm.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wyczyn zawodnika szkockiego klubu równie imponująco wygląda w skrócie wideo. Wyraźnie na nim widać jak obrońca zdecydowanie przewyższa swoich rywali nie pozostawiając im żadnych szans na skuteczną interwencję. Po prostu to trzeba zobaczyć.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Osiągnięcie defensora Motherwell FC zostało oficjalnie potwierdzone i teraz on widnieje w statystykach jako rekordzista świata. Czy Cristiano Ronaldo powalczy o odzyskanie swojego rekordu? Możemy spodziewać się, że chociaż słynny Portugalczyk jest coraz starszy to zrobi wszystko, aby odzyskać swój rekord. Zresztą niedawno cały świat mówił o jego imponującym wyskoku z meczu przeciwko Sassuolo.

Zobacz także: Efektowny nokaut na KSW 58. Zobacz "niewidzialny cios" Torresa w zwolnionym tempie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić