Ogromna awantura podczas programu FAME MMA. Było blisko bójki

2

Tego kamery FAME MMA nie pokazały. Za kulisami jednego z programów mogło dojść do ogromnej bijatyki pomiędzy Natanem Marconiem oraz Piotrem Szeligą. Gdyby nie ochrona, sytuacja z pewnością wymknęłaby się spod kontroli. Krótki filmik z tego zdarzenia trafił do internetu.

Ogromna awantura podczas programu FAME MMA. Było blisko bójki
Ogromna awantura podczas programu. Było blisko bójki (Twitter)

Natan Marcoń stał się popularny w sieci za sprawą swoich treści na znanych platformach: Tik-Toku czy YouTube. Obecnie słynie z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi. Podkreśla, że... nie jest człowiekiem, a Natania Marconia już nie ma. Jest ktoś inny, i nie wiadomo kto to jest.

"Bóg Estetyki", bo tak Marcoń siebie dumnie nazywa, w mocnych słowach wypowiadał się na temat Adriana "Polaka" Polańskiego, Piotra Szeligi czy przede wszystkim Denisa Załęckiego.

Teraz w trakcie wywiadu Marcoń zauważył stojącego niedaleko Piotra Szeligę i postanowił do niego ruszyć. Natan chciałby bowiem w przyszłości zawalczyć z zawodnikiem, który trenuje w Akademii Sportów Walki Wilanów pod okiem Mirosława Oknińskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za talent! Miss Euro szokuje umiejętnościami

Marcoń był tak zdesperowany, że nawet mając ochroniarza na plecach tarzał się po ziemi, próbując dopaść Szeligę. W pewnym momencie chwycił puszkę z napojem, która leżała na ziemi i rzucił ją w kierunku swojego rywala.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ogromna awantura podczas programu FAME MMA. Szeliga znienawidzony za trenera

Natan Marcoń nie darzy sympatią Piotra Szeligi z powodu jego zachowanie względem byłego trenera.

Przypomnijmy, że jeszcze na początku 2022 roku, Szeliga szczycił się pomocą dla swojego trenera, który doznał poważnego urazu podczas walki. "Szeli" organizował zbiórki, licytował miejsce w swoim narożniku i zarzucał innym zawodnikom prowadzonym przez Rafała Antończaka, że nie wspierają go wystarczająco.

Minął ponad rok i Piotr Szeliga związał się z żoną swojego byłego trenera. Ta natomiast opuściła męża, który obecnie walczy w szpitalu o powrót do zdrowia. Internauci wytykają "Szeliemu" to kontrowersyjne zachowanie.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić