VDB| 

Ogromna zadyma przed historyczną bitwą. Walka Youtuberów i TikTokerów!

46

Tego jeszcze w świecie sportów walki nie było. Konferencja prasowa przed historyczną "bitwą platform", na której YouTuberzy będą bić się z TikTokerami, zakończyła się ogromną bitwą. Zaczęło się od starcia dwóch największych gwiazd, a potem włączyli się w to inni.

Ogromna zadyma przed historyczną bitwą. Walka Youtuberów i TikTokerów!
Austin McBroom i Bryce Hall. (Twitter.com)

Okazuje się, że freak fighty podbijają nie tylko Polskę. Ten fenomen podbija również sporty walki w Wielkiej Brytanii czy USA. Od jakiegoś czasu pokazują to bracia Logan i Jake Paul, którzy sprzedają miliony PPV na swoje starcia. Teraz jednak dojdzie do wyjątkowego wydarzenia.

Organizacja Social Gloves stworzyła wydarzenia nazwane "Bitwą Platform". W ramach tej gali gwiazdy YouTube'a zmierzą się z gwiazdami TikToka. Wszystkie pojedynki odbędą się w formule bokserskiej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie wytrzymali ciśnienia

Gala odbędzie się 12 czerwca, jednak już trwa intensywna promocja. Na ostatniej konferencji prasowej przed tym wydarzeniem doszło do ogromnej awantury, którą zapoczątkowały dwie największe gwiazdy tego wydarzenia - Austin McBroom (19 mln subskrybentów na YouTube) i Bryce Hall (19,9 mln subskrybentów na TikToku).

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na nagraniu widać, jak po kilku słowach ze strony Austina McBrooma ciśnienia nie wytrzymał Bryce Hall. TikToker rzucił się na swojego przyszłego rywala. Po tym rozpętała się już prawdziwa bójka, w której udział brali organizatorzy, osoby z teamów zawodników oraz ochroniarze.

To starcie jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Ujęcia z tego wydarzenia generują miliony odsłon. Stąd też można spodziewać się, że 12 czerwca może paść jeden z najlepszych wyników sprzedaży PPV w historii sportów walki!

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Sędzia nabrał się na jawne oszustwo
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić