VDB| 

Była nadzieją reprezentacji USA. Utonęła w niejasnych okolicznościach

48

21-letnia Ally Sidloski była wschodzącą gwiazdą kobiecej piłki nożnej w USA. Wielokrotnie nagradzania zawodniczka, przed którą kariera stała otworem, zginęła podczas urlopu nad jeziorem. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Była nadzieją reprezentacji USA. Utonęła w niejasnych okolicznościach
Ally Sidloski (Twitter.com)

Ally Sidloski była jedną z najlepszych zawodniczek ligi uniwersyteckiej. Już od czasów szkoły średniej regularnie była nagradzana tytułem najlepszej zawodniczki rozgrywek, w których występowała. To kontynuowała również na uczelni wyższej, gdzie godnie reprezentowała Uniwersytet w Cincinnati.

Jednakże jej karierze nie przyszło się do końca rozwinąć. Chociaż posiadała wielki talent, nigdy już go nie pokaże. Wszystko za sprawą wypadku, który miał miejsce w East Fork Lake.

Jak informuje portal TMZ.com, w niedzielę rano w jeziorze znaleziono ciało młodej piłkarki. Znajdowało się ono w pobliżu łodzi, na której dzień wcześniej się bawiła. Służby ratunkowe potwierdziły jedynie, że nie miała na sobie kamizelki ratunkowej. Natomiast dalsze dochodzenie w tej sprawie jeszcze trwa.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Jesteśmy zasmuceni tragiczną śmierci studentki i zawodniczki Ally Sidloski. Myślami jesteśmy przy rodzinie Sidloskich, społeczności naszej drużyny oraz wszystkich tych, którzy znali Ally - napisano na oficjalnym profilu drużyny uniwersyteckiej Cincinnati Bearcats.

W szczerych słowach ze swoją zawodniczką pożegnał się również jej trener Neil Stafford. Zapamiętał on ją jako wielką zawodniczkę, studentkę oraz osobę.

Jestem absolutnie zdruzgotany tą informacją. Nie mam słów, które mogą wyrazić jak się czuję po tej tragedii. Była wspaniałą studentką oraz zawodniczką, jednak przede wszystkim była fenomenalnym człowiekiem. To niewyobrażalna strata - napisał w oświadczeniu Neil Stafford.

Na ten moment służby nie podały więcej szczegółów dotyczących śmierci Ally Sidloski. Obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie i dopiero po jego zakończeniu poznamy więcej informacji.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "Perfekcyjna bramkarka"! Iga Świątek poradziłaby sobie w futbolu?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić