"Opętany?" Kolega Lewandowskiego przeraził fanów

19

FC Barcelona w ostatniej kolejce La Ligi pokonała Celtę Vigo 3:2, choć nic na to nie wskazywało. Jeden z kolegów Roberta Lewandowskiego po meczu stanął do wywiadu, a jego mimika zaskoczyła fanów.

Na zdjęciu: piłkarz FC Barcelony (Movistar) (YouTube)

Co to był za mecz. W szóstej kolejce La Ligi FC Barcelona do 80. minuty przegrywała przed własną publicznością z Celtą Vigo 0:2 i wydawało się, że straci punkty w wyścigu o mistrza Hiszpanii.

Tymczasem w 81. minucie Robert Lewandowski wykorzystał doskonałe podanie Joao Felixa i strzelił pierwszą bramkę dla "Dumy Katalonii", a cztery minuty później doprowadził do wyrównania.

Na podziale punktów się nie skończyło. W 89. minucie bramkę na wagę trzech punktów dla Barcelony strzelił Joao Cancelo. Wykorzystał podanie od Gaviego i z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości.

Po zakończeniu spotkania Cancelo stanął przed kamerą jednej z hiszpański telewizji i udzielił krótkiego wywiadu.

Rozegrałem bardzo słaby mecz, popełniłem wiele błędów technicznych. W trakcie spotkania straciłem koncentrację. To nie jest normalne i muszę się poprawić. Najważniejsze, że odnieśliśmy zwycięstwo, wykazaliśmy się cierpliwością i zdobyliśmy trzy punkty - mówił.

Materiał z jego udziałem szybko obiegł sieć. Nie za sprawą wypowiadanych słów, a za sprawą jego mimiki twarzy. Jego mina po usłyszeniu pytania od reporterki wręcz przestraszyła kibiców.