VDB|

Światowe media zachwycone Lewandowskim. Ta grafika to hit

113

Robert Lewandowski znów dał popis swoich umiejętności w barwach FC Barcelony. Dzięki niesamowitej skuteczności polskiego napastnika, Duma Katalonii odniosła zwycięstwo nad Celtą Vigo, wygrywając 3:2. Chociaż światowe media są zachwycone postawą Polaka, to prawdziwym hitem okazał się fotomontaż afrykańskiego portalu Pulse Sport.

Robert Lewandowski na ustach światowych mediów (EPA, Twitter, Quique Garcia)

Wydawało się, że FC Barcelona w meczu z Celtą Vigo zanotuje kompromitującą wpadkę. Jednak nic bardziej mylnego. W ostatnich minutach Duma Katalonii strzeliła trzy bramki i ostatecznie wygrała 3:2. Ogromną rolę odegrał Robert Lewandowski, który w cztery minuty ustrzelił dublet. Nic więc dziwnego, że media na całym świecie zachwycają się kapitanem reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski niczym John Rambo

Po kilku słabszych występach w kadrze Polski, pojawiały się spekulacje o potencjalnych problemach Lewandowskiego także w klubie. Nic bardziej mylnego. Odkąd polski napastnik wrócił do gry w barwach FC Barcelony, potwierdza, że jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Strzela gole, notuje asysty i doskonale dyryguje grą w ofensywie.

Jego dwie bramki przeciwko Celtą Vigo oraz kluczowa rola w zwycięstwie drużyny zachwyciły fanów futbolu na całym świecie. Jednak prawdziwym hitem stała się grafika portalu Pulse Sport, przedstawiająca Roberta Lewandowskiego w roli ikonicznego Johna Rambo. To symbol niesamowitej formy Polaka i jego obecnej pozycji na boisku. Grafika błyskawicznie zyskała popularność w mediach społecznościowych.

Fantastyczne gole Lewandowskiego

Robert Lewandowski nie dość, że w meczu z Celtą Vigą ustrzelił dwa gole. To jeszcze zrobił to w imponującym stylu, w którym popisał się wielkim kunsztem technicznym. To nie wszystko. Po tych trafieniach Polak wrócił na pozycję lidera klasyfikacji strzelców La Liga.

Aktualnie kapitan reprezentacji Polski ma na swoim koncie pięć goli i trzy asysty. Bezpośrednio za nim plasuje się Jude Bellingham z Realu Madryt. Młody Anglik również zdobył pięć goli, ale ma na koncie jedynie jedną asystę.