VDB| 

Szczena obściskiwał się z partnerką przed MMA-VIP 3

64

Starcie Ryszarda Szczeny z Marcinem Najmanem na gali MMA-VIP 3 stało pod znakiem zapytania. Nieco ponad dwa tygodnie temu zatrzymano słynnego uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia" za stosowanie przemocy domowej na swojej partnerce oraz ich dziecku. Ta jednak już mu wszystko wybaczyła, bowiem obściskiwali się podczas ceremonii ważenia przed piątkowym wydarzeniem.

Szczena obściskiwał się z partnerką przed MMA-VIP 3
Ryszard "Szczena" Dąbrowski z partnerką (YouTube.com)

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z bardziej kontrowersyjnych podopiecznych Marcina Najmana. Już od dawna krążą plotki o tym, iż uczestnik "Chłopaków do wzięcia" stosuje wobec swojej rodziny przemoc domową. Ostatnio nawet zatrzymała go policja, a dziecko oddano do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (więcej o tej sytuacji TUTAJ).

Po tym zdarzeniu, do którego doszło na początku października pod znakiem zapytania stanął pojedynek z Marcinem Najmanem. Ostatecznie jednak Szczena wrócił do domu rodzinnego, a cała sprawa została wyjaśniona.

Nie było żadnego pobicia. Była zwykła awantura, trochę wypiliśmy i wdaliśmy się w dyskusję. Mieszkamy w bloku, sąsiedzi nie są przychylni i zadzwonili na policję. Byliśmy pod wpływem alkoholu, dlatego zabrali nam nasze dziecko. Zbadali je i nie wykryli żadnych nieprawidłowości - tłumaczył Ryszard Dąbrowski w rozmowie z o2.pl.

Problemy Szczeny

Sam zainteresowany w niedawnej rozmowie z o2.pl wyznał, iż jego trudna sytuacja jest spowodowana zawiścią ludzi, którzy się na niego uwzięli. Przyznał, że boi się ostatnio sąsiadów na tyle, że przestał w ogóle wychodzić z domu.

Boje się wyjść na ulicę, bo chcą mnie ubić. My nic złego nie zrobiliśmy. Każdy się przecież ku*** kłóci. Ja muszę czasami odreagować. Teraz nie mogę nawet wyjść na balkon i zapalić papierosa, bo ludzie się patrzą. Ja zwykły chłopak mogę zarobić duże pieniądze, a oni muszą zapier*** wiele lat. Ludzie mówią, że jestem najgorszy. Przecież każdy może kiedyś pójść siedzieć do więzienia - mówił Szczena.

Sytuacja rodzinna wyjaśniona

Okazuje się, że o zdarzeniach z początkach października nie pamięta również partnerka Ryszarda Szczeny. Podczas ceremonii ważenia przed galą MMA-VIP 3 wyraźnie było widać jak przyszły rywal Marcina Najmana obściskuje się na scenie ze swoją żoną.

Oboje byli nierozłączni. Co chwilę się przytulali oraz nie szczędzili sobie buziaków. Sam Szczena natomiast wszystkim przedstawiał swoją partnerkę. Z pewnością nie było widać, aby pomiędzy nimi były problemy rodzinne.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zmierzy się z Marcinem Najmanem w walce wieczoru MMA-VIP 3. Gala odbędzie się w piątek, 29 października, w Częstochowie. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna wyłącznie w pay-per-view.

Zobacz także: Mistrzyni olimpijska rozgrzała internautów! Była na rajskich wakacjach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić