VDB| 

Paulo Sousa wściekł się jak nigdy. Wyciekło nagranie

288

Po przegranej reprezentacji Polski ze Słowacją na Euro 2020 w stronę kadry posypała się lawina krytyki. Jednym z głównych winowajców nieudanego startu mistrzostw Europy został okrzyknięty selekcjoner Paulo Sousa. Czy słusznie? Portugalczyk od dawna miał pretensje do gry Biało-Czerwonych. Wystarczy zobaczyć wideo z przerwy meczu Polska-Rosja.

Paulo Sousa wściekł się jak nigdy. Wyciekło nagranie
Paulo Sousa wściekły jak nigdy (YouTube.com)

Reprezentacja Polski w fatalnym stylu rozpoczęła Euro 2020, które z powodu pandemii COVID-19 odbywa się w 2021 roku. Polacy w pierwszym spotkaniu ulegli zdecydowanie niżej notowanej Słowacji (1:2). Ten wynik powoduje, iż kadra znajduje się w bardzo trudnym położeniu przed meczami z Hiszpanią oraz Szwecją.

Zaraz po meczu ze Słowakami wielka krytyka spadła na selekcjonera Paulo Sousę. Zarówno kibice, jak i eksperci wskazywali go na winnego tej druzgocącej porażki. Jednak jak się okazuje, wina nie do końca leżała po stronie Portugalczyka.

Kolejne nagrania z kulis reprezentacji Polski pokazują bardzo dobre przygotowanie Portugalczyka pod względem taktycznym. Wielu ekspertów krytykuje, że wideo wypuszczone przez PZPN to może być próba zdyskredytowania polskich piłkarzy. Jednak niekoniecznie. Podobne wideo było dostępne również po meczach sparingowych.

Nagranie z meczu Polska - Rosja zszokowało

Szczególnie kibice zwrócili uwagę na nagranie z meczu Polska - Rosja. Widać na nim jak Portugalczyk ma duże pretensje do polskich piłkarzy i jasno daje do zrozumienia co sądzi o ich grze.

"Zapamiętajcie to sobie! Dużo bliżej własnej bramki musimy zacząć pressing. Musimy zacząć ich pressować. Jesteśmy zbyt pasywni. Tylko patrzymy jak oni sobie rozgrywają. Nikt nie reaguje jak toczy się piłka" - grzmiał Paulo Sousa w przerwie.

Przyglądając się temu materiałowi nie trudno ulec wrażeniu, że Paulo Sousa ma swój pomysł na grę polskiej kadry. Niestety zawodnicy nie potrafili zrealizować jego wytycznych. Czy współpraca na linii trener - zawodnicy polepszy się przed meczem z Hiszpanią? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę, 19 czerwca, o godz. 21:00.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska Miss Euro z odkrytym dekoltem na skakance. Fani zachwyceni nagraniem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić